Stefan Jason jelentkezési lapja a See City Car Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Frank Denniel

Újonc
2019. 07. 02.
3
0
V4 karakter
Frank Denniel
LV karakter
Frank Everton
V2 karakter
Stefan Jason
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Stefan Jason ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1 éve, 687 perc (1 hónapja játszom rendszeresen) ~

Hányas szintű vagy?
~ 2 ~

Hány éves vagy?
~ 25 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Nem ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Egy jó közösségbe tartozni, megtanulni jobban az autó szerelés fortélyait, illetve szimplán a jó munkai összkomfort miatt. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen. (Mái napig nem tudom, hogy miért bannoltak ki ts3 szerverről, mikor felléptem) ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-5 óra ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Stefan Jason vagyok, 25 éves. Lassan életem felét töltöttem el itt See City-ben, ez által sok emberrel és a helyi munkákkal ismerkedtem meg. Már régóta érdekeltek az autó szerelési, villamossági dolgok. Ez által elvégeztem az autószerelési szakközép iskolát. Ha volt mindig időm az ócska, édesapámtól örökölt Lada 2107-et bütyköltem, szerelgettem, de mindig is érdekelt, hogy nagyüzemileg hogyan szerelik a gépjárműveket, ezáltal jelentkezni szeretnék a See City Car Service-hez, hogy a fortélyokat jobban megtanuljam. Amiért szeretnék csatlakozni megvan az okom hozzá. Jó munkakörnyezet, és összetartó csapat, amit hallottam pár embertől.~

OOC: Magamról pár információ (pozitív és negatív tulajdonságok) l:
COLOR=#A89C80]~ Zsolti vagyok, 14 éves átlagos serdülő srác. Jelenleg Hajdú-Biharban lakom családommal. A tanulás mellett hobbijaim: Számítógépezés, illetve barátokkal eltölteni az időt. Jelenleg továbbtanulási célom: bekerülni egy autóelektronikai, vagy autószerelői iskolába. Pár pozitív-negatív tulajdonságom. -Pozitív: Barátságos, feladatteljesítő, aktív, optimista. -Negatív: Sértődékeny, haragtartó, néha ideges (persze, ha valami olyat tesznek, amin felhúzom magam). ~
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Petra Carmine - See City Car Service, Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.