Stanley Bedford ---> North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Etem2

Újonc
2019. 10. 03.
7
5
V2 karakter
Stanley Bedford
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Stanley Bedford >

Panaszolt fél admin neve:
< North >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat szerveren és fórumon >

Bizonyítékok:
< https:confused:/forum.see-game.com/threads/stanley-bedford-nikolaj-vaszilenko-north.69427/

[2019-10-24 20:34:37] [Output] : Nikolaj Vaszilenko: (( megint kezded? ))
[2019-10-24 20:35:43] [Output] : Nikolaj Vaszilenko: (( kész vicc amit csináltok ))
[2019-10-24 20:35:49] [Output] : Nikolaj Vaszilenko: (( nem hiába,bíztam a megérzésemben ))
>


Megjegyzés:
< Először szerveren panaszoltam el Northnak, hogy szerintem OOC stílus/minősítés, hogy viccnek könyveli el egy player a cselekedeteimet és azt büszkén hangoztatja OOC chaten. North szerint nem volt ebben a kijelentésben semmi szabályellenes. Ezután én nyitottam egy PK-t az adott játékosra, mivel nem találtam megfelelőnek már az ügyintézést sem. Nem sokkal rá le is zárta a panaszt, a másik fél válaszát se várta meg.

Erősen kettős mércének tartom, hogyha én írom le a negatív véleményemet más cselekedetéről, akkor szó nélkül kapom a minimum 60 perces jailt OOC stílus miatt, közben egy maffia leader semmit se kap ugyan azért, amiért én kaptam jailt (pl.: OOC chaten leírom dühömben egy rendőrnek, hogy "vicc amit csinálsz", akkor 100% -ig biztos vagyok benne, hogy kapnék érte szankciót).

Az admin PK-t csak azért nyitom, mert már az eredeti PK-val szerettem volna azt elérni, hogy ne North bírálja az ügyet, mivel elfogultnak tűnt a szerveren is. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Magyarul az a lényeg hogy más bírálja a panaszodat amit a játékosra is nyitottál ?

Mivel azt megtudtad volna csinálni nálam is privát üzenet formájában.
 

Etem2

Újonc
2019. 10. 03.
7
5
V2 karakter
Stanley Bedford
Azt szeretném, ha valaki igazságot tenne. North mindkét bírálatát helytelennek tartom, a szankcionálást elhagyta (szóbeli figyelmeztetést se kapott Nikolaj az OOC chaten írottak miatt).
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni a napokban.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A szerveren elmondtam az ügyintézés közben, hogy nem volt OOC minősítés. Nem tudom ezt miért nem lehet megérteni és miért kell erre feleslegesen PK-t nyitni. Nem a levegőnek beszélek, nem véletlenül zártam le a PK-t.

Inkább a haveroddal együtt gondoljátok át, hogy mit akartok a szerveren és hogy hogyan viselkedtek, mert elég sok a panasz,
elég csak az UCP-teket megnézni. Csak a Te utolsó jailed:
2019-10-15 11:41:23Nem lököd le a NAV helikoptereket a tetőről NON-rp1200 percBone
2019-10-15 11:51:23NON-rp [rejail]200 percBone
Jó lenne ha tisztában lennétek a szabályzattal és megtisztelnétek a közösséget azzal, hogy normálisan játszotok.

+ Amire kimentem ügyre, se Nikolaj Vaszilenko volt a hibás, hanem a haverod DM-elt meg "HitmanRP"-zett.

Részemről nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálást.
 

Etem2

Újonc
2019. 10. 03.
7
5
V2 karakter
Stanley Bedford
Nem értem minek kell megint személyeskedni, meg felhozni az UCP-met, amikor semmi köze az ügyhöz. Egyébként is, a jailek fele kb. helyesbítés, meg RP folytatás, amikor kifagytam vagy nem tudtam tovább maradni a szerveren.

Bezzeg ha én írtam volna valami rendvédelmisnek például, hogy vicc amit csináltok, akkor kaptam volna a jailt. Erősen kettős mérce.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Tőlem biztos, hogy nem. Akkor is azt mondtam volna amit ennél a szituációnál. Nem személyeskedtem, nézd át az UCP-det,
szeptember óta 6 jailed volt, megmutatom az enyémet:

Admin jailek (5)
IdőpontIndoklásHosszAdmin
2018-08-17 20:04:20Munka kocsi kihasználása.60 percKrissz
2018-08-17 20:19:25Munka jarmu kihasznalasa [Kezdo] Enyhites30 percKrissz
2018-09-07 20:16:35Alkatrésszel való futás + szerelés kibuggoltatása90 percLujiz
2018-09-25 14:54:55MG!90 percMaddox
2018-09-25 20:26:14MG.[ítbeszélve~Enyhítés]30 percMaddox

Nem funolni kell idejárni és ha valaki nem neked ad igazat akkor PK-kat irogatni meg "kettős mércével" dobálózni.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Etem2

Újonc
2019. 10. 03.
7
5
V2 karakter
Stanley Bedford
És ha az én UCP-m rosszabb, mint a tiéd, akkor nem rakhatok rád PK-t, nem élhetek panasszal fórumon? Neked lesz automatikusan igazad, ha kevesebb jailed van?

Egyébként is, hogy jössz ahhoz, hogy fórumon publikálod az UCP adataimat?

Köszönöm a leminősítésedet, miszerint én csak funolni járok fel... :) Biztos egy adminisztrátortól ez a stílus elfogadott, azért engeded meg magadnak.
 
  • Vicces
  • Dühítő
Reactions: CarlV2 és Nxrby

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
GameAdminisztrátor vagyok, az UCP adatok nyílvánosak (TGF-kor is kötelező megadni, Leaderek is lekérhetik adminnal, ez nem személyes információ, ha sok a jailed vállald fel.), és csak az utolsó jailedet tettem be nem a teljeset, így jó lenne ha a stílusodon változtatnál.

#EDIT: Nem minősítettelek, de nem kell eljátszani a mintaplayert aki mindent szabályszerűn csinál, mikor a valóság köszönő viszonyban sincs (lásd UCP-d).

Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: CarlV2

Etem2

Újonc
2019. 10. 03.
7
5
V2 karakter
Stanley Bedford
Nem vagyok mintaplayer, soha nem is állítottam. Vannak olyan szabályok, amivel nem értek egyet, ebből ered a sok jailem. Azt viszont kikérem magamnak, hogy funolni járok fel. Egyértelmű felőled a minősítés...

Persze, adminnak úgymond nyilvános más UCP-je, de szerintem nem kéne visszaélni ezzel a joggal és másnak mutogatni.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha jól értelmeztem a panaszt akkor szimplán North nem adott jailt , hanem szóbeli figyelmeztetést kapott a player, az adminisztrátor dönt hogy mit ad nem kötelező neki minden esetben jailt adni.

És a ha megtörtént volna vagy én ha kaptam volna jailt, ezt hanyagoljuk.

Kaptál jailt ? Nem.

Akkor nincs miről beszélni.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.