Stanley Barnes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Aldo

Barangoló
2021. 01. 22.
95
799
LV karakter
Anthony Trevino
b62bb3d15b4f6cf174f73f1841061a67.png
I. — SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Stanley​
A2. Vezetéknév: Barnes​
A3. Középső név: N/A​
A4. Születési idő: 18/04/1998​
A5. Születési hely: Las Venturas​
A6. Nem:
[X] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 38761125834​
A8. Lakhely: 1854 Mistletoe Drive, Redsands East 446, Las Venturas, San Andreas​
A9. E-mail cím: s.barnes@lvmail.com

KÜLLEM
A10. Magasság: 6'2" (185 CM)​
A11. Testtömeg: 216 lbs (98 KG)​
A12. Hajszín: Barna​
A13. Szem: Zöld​

A14. Etnikum:
[X] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[-] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. N/A​
2. N/A​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Spanyol​
2. N/A​
3. N/A​
II. — VÉGZETTSÉG

B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[-] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[-] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[-] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: Thomas Jefferson High School​
B4. A látogatás intervalluma: 01/09/2012 — 01/06/2016​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: N/A​
III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT

C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: United States Army​
Betöltött pozíció: Corporal​
Feladatköre: Mielőtt Corporal rendfokozaton Team Leader beosztásban vezettem a Bravo Team-et, a 7th Infantry Division-ön belül. Team Leaderként feladataim közé tartozott a 4+1 fős csapat vezetése, koordinálása bevetések során, kiképzések lebonyolítása. Ezen felül folyamatosan kapcsolatot kellett tartanom a Sergeant-el és további elöljárókkal.​
Alkalmazás intervalluma: 01/07/2016 — 20/04/2022​
Szerződésbontás indoka: Feloszlatásra került a csapat, nem kerültem beosztásra más csapathoz, így elbocsátásra kerültem.​

Cég/Ügynökség neve: N/A​
Betöltött pozíció: N/A​
Feladatköre: N/A​
Alkalmazás intervalluma: N/A​
Szerződésbontás indoka: N/A​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N/A​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[X] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[-] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[X] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​
IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: N/A​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[-] Igen​
[X] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: N/A​
V. — ELŐÉLET

E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[X] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? N/A​
VI. — TANÚSÍTVÁNY

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​
OUT OF CHARACTER

F1. Neved: Aldo​
F2. Életkorod: 22 éves vagyok.​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Aldo vagyok, 22 éves. 9 éve RP-zek, magyar és nemzetközi szervereken egyaránt. Néhány éve kezdtem el érdeklődni a LEO RP iránt (2019), így kerültem el 2021-ben LSRP-n a PD-be, ahol Traffic Officer-ként fejeztem be a szervert ami sajnos bezárt. Ezen felül érdeklődök az LCN RP iránt is, ez a két irányvonal határozta meg az elmúlt 9 évnyi RP tapasztalatomat. Fontosan tartom a megfelelő karakteralakítást és a heavy-roleplayt.​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? 2017-2018 környéként kezdtem LV-n játszani. Néhány frakcióban vettem részt, SD-ben, FBI-ban, illetve vezettem egy LCN Crew-t is a szerveren, név szerint a Venturas Crew-et.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy extrovertált személyiséggel rendelkező, közösségi életet propagáló Officert RP-znék, amely igyekszik a közösségben, tehát a városban egy állampolgároknak megfelelő szerepmodellként akarom RP-zni a karaktert. Ez nem robocop-ot jelent, aki mindenkit megbüntet, hanem érzelmekkel, hangulattal rendelkező karaktert hoznék.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? Azzal, hogy konkrétan egy olyan LEO-t RP-znék, aki inkább a közösséggel való interakciót helyezi előtérbe, mint a hagyományos büntessük meg, patrollozzunk éjjel-nappal karakterek. Tehát a frakción belül és kívül is igyekeznék közösségi eseményeket létrehozni, propagálni, legyen az egy coffee with a cop, BBQ party vagy ride-along.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Az amerikai rendvédelem és a magyar rendvédelem közötti különbségek óriásiak. Az Egyesült Államokban a law enforcement officerek elsősorban nagyobb veszélynek vannak kitéve a munkavégzés során a szabad fegyverviselés miatt, illetve az alacsony gun control miatt, ezért a line procedure-ök eltérnek a magyartól. Sokkal hamarabb nyúlnak a fegyverükhöz az amerikai rendvédelmi dolgozók, pont a magasabb veszély miatt. Míg Magyarországon kevésbé kell aggódni az ilyen veszélyek miatt a szigorú törvényi szabályozás miatt. A rendőrség alapvetően az egész országban rendelkezik területi hatállyal, míg az amerikai rendvédelmi szervezetek a különböző szervezetek különböző hatállyal rendelkeznek. Erre egy példa az LAPD és az LASD valamint a California Highway Patrol közötti különbségek. Az LAPD csak Los Angeles-en belül rendelkezik területi hatállyal (és még LA-n belül se mindenhol), az LASD egész Los Angeles megyében rendelkezik területi hatállyal, valamint szerződésben állnak további településekkel is, míg a California Highway Patrol a nevéből adódóan az autópályákon, illetve azokon a területeken rendelkezik fennhatósággal, amikkel megegyezett a többi rendvédelmi szervezettel, illetve településekkel vagy épp magával az állammal. Rengeteg marginális különbség is van, mind strukturálisan, mind jogi és eljárási szempontokból, amikből regényt lehetne írni.​

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

delulu king

top suicide
2019. 01. 12.
2 083
6 761
V4 karakter
John Stanczak
LV karakter
Quantavious Luttrell
Untitled-3.png

Mr Barnes,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png

Police Officer III David Roberts
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

slide

test subject
2019. 03. 15.
413
561
LV karakter
Oliver_Cantrell
Untitled-3.png

Mr Barnes,​

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkezõ 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdésérõl. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png

Lieutenant James Nelson
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.