STANIMIR BACIC panasza Borislaw P Pawlowski//Vini-re.{Helyette}

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gerőcs

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
106
92
V4 karakter
David Saunders
LV karakter
Andrew Kydd
V2 karakter
Joseph Armando
SModer_tor.png



TeamSpeak 3 neved:

< STANIMIR BACIC >


Panaszolt fél TeamSpeak neve:

< Borislaw P Pawlowski//Vini >


Panasz pontos megfogalmazása:

< Túlzott szankció >


Bizonyítékok:

< " <18:327> You were banned for 7 day(s) from the server by "Borislaw P Pawlowski//Vini" (többszöri felszólitásara is mellőzi az ignév használatát!#Vini " >


Megjegyzés:

< Sziasztok! Az elején szeretném elismerni, hogy a szankció jogosságát nem vitatom, azt teljes mértékben elfogadom. Ennek ellenére a mértékével, pláne az indoklásával nem értek egyet. Véleményem szerint, egy egyszerű "server kick"-el orvosolni lehetett volna a problémát, ugyanis a gépnek a közelében sem voltam, így esélyem se volt eleget tenni a moderátor kérésének. Az indoklás szintén elég érdekes : "<18:524> "Borislaw P Pawlowski//Vini": azért mivel folyamatosan nem ig neve és szólunk neki" . >


 

Vheron

Aktív fórumozó
2019. 10. 19.
247
94
V4 karakter
Vheron P Pawlowski
LV karakter
Blake Walls
V2 karakter
Vheron P Pawlowski
Üdvözletem. Én is jelen voltam a szankció kiszabásakor és a szankció idejének meghozatalánál. Annyit tudok erre mondani, hogy többször is fel lett húzva az utóbbi időkben Cody valamint figyelmeztetve lett, hogy civil ranggal ne használjon becenevet. Ennek ellenére minden esetben vissza írta. A szerverszabályzat valóban Kicket vagy 30 percet ír elő. Azonban a moderátor szavának semmibe vétele valamint az egy héten keresztül tartó kérlelés hatására sem hajlandóságal bőven kiérdemelte az egy hetes ban-t.

UI: A TS neve amin bannolva lett nem "STANIMIR BACIC" hanem cody.
 
Utoljára szerkesztve:

Vini

Barangoló
2020. 09. 13.
138
126
Dorog
LV karakter
Jack P Pawlowski
V2 karakter
Borislaw P Pawlowski
Csao,lassan már 2hete folyamatosan irunk vagy húzunk fel hogy állitsál ig nevet,elöző héten is kaptál egy bant 1napra az előtt pedig irtunk is és fel is húztunk.
 
  • Tetszik
Reactions: bronze és Vheron

Gerőcs

Barangoló
Támogató
2019. 01. 15.
106
92
V4 karakter
David Saunders
LV karakter
Andrew Kydd
V2 karakter
Joseph Armando
Szép napot/estét, szeretnék esetleg erről bármi féle bizonyitékot, hogy ez megtörtént, illetve szóltatok átírtam mindig, most miért nem lehetett várni?
Tudhattátok, hogy átfogom írni, de erre egyből, már a legnagyobb szankciót kiossztod, amit tudsz. Ahogy szabályzatba is le van írva, hogy 30 perc, amit lehet erre adni.
Szeretnék arról kérni magyarázatott, hogy melyik moderátornak vettem semmibe a szavát, mert ha szóltatok, akkor mindig átírtam, de most nem tudtok várni 10-15 percet, mire visszajövök, hanem már egyből megy a legmagasabb szankció amit kitud osztani.

Moderátor szavánnak semmibe vétele: Ezt kérlek kitudnád fejteni, hogy pontosan melyik moderátornak, vettem semmibe a szavát? - Ha esetleg erről loggal is szolgálsz, akkor ha úgy van csatold.

Mindig amikor rám írtak tegyük fel Russo, akkor reagáltam rá pár perc múlva, de itt amennyien voltatok a szobába, nem tudtok várni.

Mivel jómagam nem számítógépezek annyit mint régebben, mivel végett ért a középiskola és valamiből megkell élni.

Jelzések felém amikor behúztatok:
<18:30:30> "Borislaw P Pawlowski//Vini" pokes you
<18:30:32> "Borislaw P Pawlowski//Vini" pokes you
<18:30:35> "Borislaw P Pawlowski//Vini" pokes you
<18:30:38> "Vheron P Pawlowski//Vheron" pokes you: ittvagy?
<18:30:38> "Lilya P Pawlowski // Hohesz" pokes you

2-3-3-0 másodpercenként jöttek felém, a Poke üzenetek, amikor nem voltam gépközelben, mivel nem bújom mindig a gépet.

Ezt követően 89 másodperc múlva repült Borislaw P Pawloski által a 7 napom.

-----------------------------

Remélem akik olvassák a panaszt főleg SGH-ként nem értem mi vicces ennyire benne.

"""Csao,lassan már 2hete folyamatosan irunk vagy húzunk fel hogy állitsál ig nevet,elöző héten is kaptál egy bant 1napra az előtt pedig irtunk is és fel is húztunk.""" - Esetleg arról az 1 napos banról van valami log?
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Hali! Én is bent voltam TS ügyfélbe most is, meg múltkor is. Valóban megkaptad az 1 napos kitiltásodat, csak előtte még le is léptél ügyintézés közben a szerverről.

Nemegyszer láttalak fent én is téged "asd" néven, most pedig "cody" néven civil jellel, ahogy a srácok is kiszúrták. Egyszer még én is jeleztem feléjük, hogy valaki civilként "asd" nevet visel, utólag kiderült, hogy a szóban forgó valaki te vagy.

Ezek alapján mérlegeltek a srácok és döntöttek a súlyosabb, 1 hetes kitiltás mellett.
 

Vheron

Aktív fórumozó
2019. 10. 19.
247
94
V4 karakter
Vheron P Pawlowski
LV karakter
Blake Walls
V2 karakter
Vheron P Pawlowski
Szép napot/estét, szeretnék esetleg erről bármi féle bizonyitékot, hogy ez megtörtént
Bizonyíték nem sok áll rendelkezdésünkre mert nem vagyunk fényképészek és nekünk pörög a szoba chat is nagyon szóval nem sok minden van meg. Ezen a logrészen látható amit @KDominik -tól kaptam és ott éppen asd volt a neve civil rangja ellenére, a log kb2 napos lehet <209:59> You poked "asd".

Szeretnék arról kérni magyarázatott, hogy melyik moderátornak vettem semmibe a szavát, mert ha szóltatok, akkor mindig átírtam, de most nem tudtok várni 10-15 percet, mire visszajövök, hanem már egyből megy a legmagasabb szankció amit kitud osztani.
Szinte az összes moderátornak aki szólt neked és te ennek ellenére az ügyintézés után ismét becenevet állitottál be. Ezek mellett @Balage26 is figyelmeztetett arra, hogy IG nevet használj. És igen ha szóltunk átírtad majd pedig vissza amint kimentél szobából.


Utolsó szóként csak annyit, hogy lehet, hogy csak 30 perc a max ban szabályzat szerint. De a moderátor nem arra van, hogy neked személy szerint könyörögjön, hogy írd át a neved minden egyes alkalommal. Azért lett a magasabb szankció osztva mivel az azelőttiekből nem tanultál semmit és mint mondtam ezzel semmibe veszed a moderátorok folytonos munkáját és kérlelését, hogy csak akkor írod át a neved amikor behúzunk, hogy nem kellene.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Személy szerint én is többször szóltam már neked, hogy írd át a nevedet. Eddig kérésre mindig sikerült, de nyilván valóan direkt csinálod ezeket. Nem hiszem, hogy olyan nehéz észrevenni connectelésnél, hogy nem az a neved aminek kellene legyen, ha pedig bookmarkba van lementve, akkor ennyi idő alatt lehetetlen hogy véletlenül elfelejtsd átírni ott is. Ha nem bookmarkról beszélünk, akkor meg magából adódik, hogy direkt megy ez részedről. Meglep, hogy még csodálkozol a kitiltáson ennyi figyelmeztetés után.
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Többszöri figyelmeztetés után se írtad át, nem fognak már csak kickelni, ahogy olvastam nem egyszer kétszer fordult elő, és az hogy kickeljenek le ismét, jogos a 7 nap kitiltás. Panasz jogtalan, Vini helyesen járt el.

És ahogy a TeamSpeak3 szabályzatban is szerepel onnan idézem a következő sorokat.
"Ez csak egy általános büntetési skála, amit a Moderátorok / Operátorok betarthatnak. Minden Moderátor / Operátornak joga van a büntetés mértékét megszabni és kiosztani!"

Bármilyen kérdésetek merülne fel a bírálattal keresettek fel privát üzenetben vagy TeamSpeak3 szerveren.

Z/H
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.