SSD kérdés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kende

Újonc
2019. 10. 16.
20
2
LV karakter
Ryan Svenson
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg HDD-n van a Gta és az MTA is és nagyon lassan tölt be a játék. Van tapasztalatotok, vagy tudjátok, hogy amennyiben átrakom SSD-re tapasztalok-e jelentős változást a töltési időkben?

Továbbá ha akárkinek van valami epic pro tippe fps boostolásra ami nem a szokványos dolgokat foglalja magába (prioritás beállítása, energiaséma stb stb.) ne tartsa magába mert rendkívül frusztráló, hogy egy olyan géppel amivel a mai játékokat viszem 60fps-el highon, nem tudok a városban 40 fps fölé menni és random lagspikejaim vannak mindenhol.

Előre is köszönöm a válaszokat!
 

nojel

3,5 gramm cali dose clean
2019. 01. 11.
261
1 005
22
LV karakter
envy posner
mindenképp gyorsabban tölt be, attól függően milyen ssd-d van
 
  • Tetszik
Reactions: Kende

Kende

Újonc
2019. 10. 16.
20
2
LV karakter
Ryan Svenson
Köszi a gyors választ. Már csak azt nem tudom, hogy a GTA-t és az MTA-t is rakjam át vagy elég csak az egyiket? Másik pedig, hogy melyik mappát kell lementeni, hogy minden MTA-s beállításom megmaradjon az újrarakás után?
 

nojel

3,5 gramm cali dose clean
2019. 01. 11.
261
1 005
22
LV karakter
envy posner
szerintem rakd át mindkettőt, és azt a mappát mentsd le amibe a see-t telepítetted, SeeMTA-ként kell legyen elnevezve ha minden igaz
 
  • Tetszik
Reactions: Kende

Kende

Újonc
2019. 10. 16.
20
2
LV karakter
Ryan Svenson
Megcsináltam azóta. Mindent átraktam és a seemta mappán belül a configot kell átrakni szerintem a mentésekhez de átraktam a modsot is, hogy ne töltse le újra. Valóban gyorsabb lett a betöltés, de nem arányos az HDD<SSD gyorsasági különbségével, szóval ott már a játékon áll a dolog.
 

KapiLV

Zöldfülű
2023. 04. 23.
154
59
23
Kistarcsa
LV karakter
Kappi Cole
Mennyi ram van a gépedben? Én annó megdupláztam a ramjaim+ egy M2-es SSD-re raktam a játékot és jelentősen javult a betöltési idő.
 
  • Tetszik
Reactions: mandes
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.