Splash jelentkezése a TS3 moderátor csapatába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Splash.

Barangoló
2019. 01. 10.
88
548
LV karakter
Elliot Gannon
modilogo.png

- IG neved -
Tony Clayton

- Mióta használod a TeamSpeaket? -
Körülbelül 4 éve rendszeresen.

- Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra? -
A TeamSpeak szerveren töltött időm 80%-át.

- Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken? -
Hétköznap 4-5-6, hétvégén akár 10 órát is fent tudok lenni ha szükséges.

- Miért válasszunk be téged a csapatban? -
Már elég régóta gondolkodom, hogy szeretnék moderátornak jelentkezni ezért most kaptam is az alkalmon. Véleményem szerint jól tudnám végezni feladataimat, mivel ennyi idő alatt nagyvonalakban megtanultam használni a TeamSpeak-et. Emellett aktívságom sem elhanyagolható, ha gépnél vagyok akkor a TS az első amit elindítok, így tudnám teljesíteni az elvártakat, sőt. Szeretek segíteni az újaknak, akik nem értenek valamit esetleg segítségre van szükségük. Nem utolsó sorban örömmel végezném a moderátori feladatokat és megértő lennék a játékosokkal szemben. Nem nagyon van ami tényleg feltud húzni, higgadtan állok hozzá a dolgokhoz.

- Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz? -
Hát ahogy fentebb is említettem főleg az aktívságommal. Pozitívan állok a dolgokhoz. Megbízható és terhelhető is vagyok.

- Miért szeretnél a csapathoz tartozni? -
Legfőképpen azért mert szeretek segíteni másokon minden féle területen, amiben tudok persze. Szeretek még csapatban is dolgozni, már rég óta gondolkodom a lap megírásán és hogy kipróbáljam magam e téren is.

- Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását? -
Leírnék egy konkrét esetet. Egy nem regisztrált játékos esetében először is rákérdezek, hogy játszik-e a szerveren. Amennyiben nem játszik akkor 3 azaz 3 a TS3 szerverre vonatkozó szabályt kérek tőle. Ha erre sem tud választ adni akkor elmondom neki, hogy mi fog történni. Áthúzom őt a Tanuló szobába ahol át tudja nézni a szerver szabályzatát, majd amikor végzett akkor visszahúzom és újból nekifutunk. Ha sikerült és nincs egyéb kérdése akkor elválnak útjaink. A második lehetőség az, hogy ha a szerveren is játszik, akkor 3 RP-vel kapcsolatos szabályt is kérek az illetőtől. Ha ezek közül valamelyik megint nem stimmel akkor megint a tanuló szoba lesz az úticél ahol megtalálja a legfontosabb RP fogalmakat. Továbbá még segítenék neki eligazodni, mikor kit/mit kell keresnie, mikor melyik váróba kell belépnie stb stb.

- Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!
Természetesen minden szabály nagyon fontos, de:

1) Mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása szigorúan tilos.
2) Tilos felvételt készíteni Főadmin és/vagy SModerátor (vagy magasabb rangú) ember engedélye nélkül!

3) Tilos a TS MG! Ez alól legális és illegális szervezet sem képez kivételt!

- Ismeretség a teamen belül -
Úgy különösebben senkit sem ismerek a teamen belül akikkel nap mint nap beszélnék.

- Referenciáid -
TeamSpeak-es referenciával sajnos nem rendelkezem, viszont rengeteg időt töltöttem el a NAV-ban (Egy év és 2 hónap aktívan), jelenleg pedig a TEK csapatát erősítem. Sajnos nem rég kezdtem bele de ezt is sokáig tervezem.

- Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni? -
Megpróbálnám neki mindenféleképpen higgadtan és érthetően többször is elmagyarázni. Ha már úgy érzem, hogy direkt nem akarja felfogni és folytatja akkor kikérném más véleményét is. Legvégső esetben szankcionálnám.



- Mutasd be magad egy 5-10 mondatban -
Sziasztok. 2003 júniusában születtem, jelenleg 16. életévemet töltöm. Arnoldnak hívnak. Szlovákiában élek egy nagyobb községben. Kertes házban élek szüleimmel, illetve van egy kutyánk is. Az anyanyelvem magyar, szlovákul nagyon keveset tudok ahhoz képest, hogy itt élek. Magyar nyelvű általánosba jártam 9 évig (Nálunk 9 éves), most pedig egy közeli városba egy magyar nyelvű gimnáziumba járok ahol idén kezdtem el a második évem. Nem veszem véresen komolyan (sajnos vagy nem sajnos), magyarországi jegyek alapján 5ös, 4es, 3as minden szokott jönni. Szabadidőmet nagyrészt az online világban töltöm. Rengeteg időt töltök YouTube videók nézésével, gyakran feljárok fórumra körülnézni, de legfőképpen akkor is a SeeMTA-val foglalkozom. Amennyiben van program akkor osztálytársakkal szoktunk suli után elmenni vagy hétvégente, ki mikor ér rá. Ennyit tudok most magamról elmondani.





 
Utoljára szerkesztve:

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
CsoCso

Atolvastam a lapodat, es megvagyok vele elegedve. Latszik hogy nem csak osszecsaptad. Szantal ra idot.

A minta nekem tetszik, de ez mindenkinek a sajat velemenye.

TAMOGATOM

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Splash.

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
Szia

A referenciákhoz véleményem szerint írhatsz bármit ami szerinted egy eredmény volt az életed során, nem muszáj hogy a TeamSpeak-hez köze legyen.

Amúgy a lapod összeszedett átgondolt lett.
Reméljük, hogy a feladatodat se végeznéd másképpen.
 
  • Tetszik
Reactions: Splash.

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!
 
  • Tetszik
Reactions: Splash.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.