Spiri R Maurico panaszkönyve Tom-ra !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Spiri R Mauricio

Panaszolt fél admin neve:
Tom

Panasz pontos megfogalmazása:
jogtalan jail !

Bizonyítékok:
Nos a mai napon volt egy droghajó ahol elől álltam. Előttem volt 3-4 ember és véletlen megütöttem őket és le is oocztam mert ki szerettem volna jutni a buggbol mert nem tudtam mozogni. Irtam oocra Tomnak , hogy ki getelnél e és nem írt rá semmit utánna kaptam egy 180 perces jailt. Közben 1x ütöttem és ő állítása szerint kb 20x

Megjegyzés:
Bizonyíték: https://pastebin.com/iiM2kPfA
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Várom Tom válaszát!
 

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
Nos szóltam nem 1-szer ooc fejezd be igen le ooc jelzted de utánna folytatták ekkor mire ooc írtál beraktalak mert untam hogy szólok és akkor le ooc jelezed de folytatod tovább Nem is értem mi volt ebben a jogtalan és hogy miért nyitottál pk-t.szerinrem 180 percről megkaptad 100 percre az enyhítést azt is hozzá csatolhattad volna ezért nem is értem a pk-d
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Hozzáfűzni valóm nincsen, véletlen ütöttem meg, le is oocztam ! Érdekes szituáció , hogy a Lorenzes gyerek ütött kb 3-4x és ő nem kap jailt és le se oocza! Ahogy írod folytatták azaz több ember is ütött ooc jel nékül érdekes ők nem kapnak jailt mert Lorenzesek?
 
Utoljára szerkesztve:

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
1-szer ütötted ????? kb 2-szer is szóltam hogy fejezd be nem érdekelt téged ütötted folyamatosan ekkor már meguntam és kaptaánna kaptál enyhítést.Ha látom h a Lorenzesekből valaki ezt csinálja ugyan úgy megkapja a szankciót.Viszonmt rád rád is szóltam és csak folytattad ha véletlen ütöd meg akkor nem sorozod.hozzáfűzni valóm nincs várom a bírálást pacsi
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Többen is voltunk a hajón én ahogy láttam 1x ütöttem meg véletlen mert ki akartam jönni mert össze voltunk buggolva. Nem tudom melyik gyerek folyamatosan ütött te pedig azt írod oocra , hogy fejezzétek be. Gondoltam nem rám szólsz mivel én 1x ütöttem véletlen! De te másképp láttad a dolgokat.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
TeamSpeak 3 -on megbeszélve!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.