Spiri ötlete [MASZK/OLDALTÁSKA MINT CUCCAIM ILLEGÁL RÉSZRE]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Spiri >

Ötleted:
< Maszk/oldaltáska >

Megjegyzés:
< Nos úgye mint a legál részről van golyóálló mellény amit a ./cuccaim parancsba lehet felvenni és átméretezni. Gondoltam egy olyat , hogy bekerülhetne egy oldaltáska/maszk kiegészitő az illegál frakciónak. Hogy miért? Több RP szempotjából szerintem ! PL: egy maszk van rajtad aminek kivan vágva a szájánál és a szeménél és nehezebben tudnád felismerni az embert. Oldaltáska: Nagyobb RP-nél lehetséges lenne, PL: Egy rakás pénz található a táskában vagy egy rakás lőszer található oldaltáskában és RP szempotjából megtudnád oldani ! Megjegyzés: Csak szerintem nehezen tudnád az emberre méretezni a maszkot :( >
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik és aBalazs
A

abdulka

Nem rossz, viszont ha raksz egy szemuveget meg egy maszkot a skinedre akkor sem olyan konnyen ismernenek fel,de ezt a maszkos otletet jobban adnam.
Illetve az oldaltaska is egy nagyon jo otlet.
Mind2 otletet Tamogatom.
 

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Majd persze az ember 9 x csipt meg 500k lőszert fog vinni magával, mert " RP-s " az oldaltáska miatt.
Nem támogatom. sokkl több gond van, melyet orosolni kellene.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Bénix és apatrik

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ha valaki RP-re használná ezt a 2 kiegészítőt, akkor lenne jó. De ha csak felrakod a maszkot, oldaltáskát semmi RP nélkül, akkor felesleges.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Spiri >

Ötleted:
< Maszk/oldaltáska >

Megjegyzés:
< Nos úgye mint a legál részről van golyóálló mellény amit a ./cuccaim parancsba lehet felvenni és átméretezni. Gondoltam egy olyat , hogy bekerülhetne egy oldaltáska/maszk kiegészitő az illegál frakciónak. Hogy miért? Több RP szempotjából szerintem ! PL: egy maszk van rajtad aminek kivan vágva a szájánál és a szeménél és nehezebben tudnád felismerni az embert. Oldaltáska: Nagyobb RP-nél lehetséges lenne, PL: Egy rakás pénz található a táskában vagy egy rakás lőszer található oldaltáskában és RP szempotjából megtudnád oldani ! Megjegyzés: Csak szerintem nehezen tudnád az emberre méretezni a maszkot :( >
Új cuccok lesznek berakva a kiegészítőkbe
 
  • Imádom
Reactions: Spiri és apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.