Spiri Lorenz panasza Smexyre(Helyette írom!)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Spiri Lorenz >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan ban játékos szavát figyelmen kívűl hadja. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nos nagyon sokan tudják , hogy nem nagyon Rpzgetek már sehol sem és nem játszok a SeeMTA v2 szerverén. Gondoltam fellépek már V2-re mert nagyon régen voltam fent kb akkor mikor Boykáékat kibannolták. Felléptem V2-re és szerettem volna egy nagyobb jellegű RP-t, ki is hirdettem , hogy van egy bizonyos vírus stb, és úgy terveztem el az egészet, hogy mivel nem játszok már V2-n külföldön nyaraltam IC-n... Ahogy megérkezek See City városába elmesélem a haveroknak , hogy mi is történt valójában velem... Nos aztán jött Smexy , hogy NONRP-s hirdetés , nem értem, hogy egy ember fellép egy szerverre és RP-zni akar egy nagyobb eseményt akkor miért kell ki bannolni. Mint láthatjátok a LOGokban hiába írtam neki OOC-n kb le nézett, nem akarta velem megbeszélni az ügyet.
Bencét vagy két fő admin segítségét kérném. Ha teljes mértékben jogos ez a panaszkönyv akkor esetleg az UB-ban tudnának-e segíteni. Mivel nem sokat játszok csak nagyon ritkán nem szeretnék bannolt lenni. Köszönöm Szépen!

>

Buba válasza:
Rossz helyre nyitottad , helyezem a megfelelő helyre.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Bone

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Ennyi hozzáfűzni valóm van ;) :
[Spiri] 2020-03-14 16:40:55] [Output] : HIRDETÉS: Tisztelt See City Lakosság! Egy frány virus található a városban mindenki vigyázzon. ((Spiri Lorenz)) [Spiri] NONRP hirdetés hogy én rpzni akartam [Spiri] de felmegyek en mert tsrol is ki bannolt a kutyaja
[Spiri] bannoltak v2
[Coreyilyf] megint?
[Spiri] szoptassam meg a roman kurva anyjat annak smexynek

EDIT: <18:32:24> "v2 fejlodik spirike vok" lecsatlakozott (Tudnod kell csendben maradni,hallgatni és időben lépni. #SPIRI)
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Szia!

PK jogtalan.


Többször is ki lett írva a szerverre,hogy "A koronavírus hirdetéseket, és megjegyzéseket be lehet fejezni!".

Ezek a hirdetések NON rp-s hirdetésnek minősülnek mivel utolsó esélyes voltál ezért kitiltást kaptál a szerverről.
Ezek a logok után nem kell csodálkozni,ha nem kapsz UB-t,nem ez a megoldás:
[Spiri] 2020-03-14 16:40:55] [Output] : HIRDETÉS: Tisztelt See City Lakosság! Egy frány virus található a városban mindenki vigyázzon. ((Spiri Lorenz)) [Spiri] NONRP hirdetés hogy én rpzni akartam [Spiri] de felmegyek en mert tsrol is ki bannolt a kutyaja
[Spiri] bannoltak v2
[Coreyilyf] megint?
[Spiri] szoptassam meg a roman kurva anyjat annak smexynek

EDIT: <18:32:24> "v2 fejlodik spirike vok" lecsatlakozott (Tudnod kell csendben maradni,hallgatni és időben lépni. #SPIRI)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.