Spike,Traffihoz tartozó ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

krsztn

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"
SzerverAdmin
v2
2019. 07. 05.
314
348
Törökbálint
V2 karakter
Elena P Pawlowski
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Elena Clinton >

Ötleted:
< Spike, és a Traffi úgy működne mint a Villogó. Lenne egy olyan állapota amikor elszürkül az ikon és megmaradna az inventorydban, felvenni ezeket ugyan úgy kellene Spike-ot /nearbyspikes-al Traffi-t pedig a Backspace-el. Miért lenne jó ha bekerülni? Sokkal egyszerűbb lenne megnézi a rák jelenlegi árát, A Spike, és a Traffi-t nem kéne mindíg kihúzni pl. Hotbarra ha lerakod és felszeded. Mind rendvédelem részéről a 2. és az 1. pedig mindenki részére aki rákászik jóljönnek. >


Megjegyzés:
< Jöhet hideg meleg :D >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Gaku

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Hali, rák árfolyamát eddig is meglehetett nézni.
Parancs: /rakarfolyam
 
  • Tetszik
Reactions: krts

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
A rákászatra tényleg illene valami felület, ahol írja a pontos árat, ez valószínűleg majd egy kijelző lesz a leadóhelyeken, a többit viszont nem tudom megérteni.

A villogók nem duty itemek, azokat a leader osztja ki, a spike meg a traffipax viszont duty-s item, minden szolgálatból kiálláskor eltűnnek, ez nem fog megváltozni, azért nem, mert bárki fel tudja venni a spike-ot és ha nem lenne “felvétel” spike itemed, fel se tudnád venni, és az adminok se tudnák korrigálni. A traffi pedig szerintem nem olyan item amit olyan rendszeresen használsz, hogy ki kell rakni hotbarra.

(Direkt nem zárom le)
 
  • Tetszik
Reactions: krsztn és Croxo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.