Special Weapons And Tactics

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
N E V E D:

< Carl Bassett >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Special Weapons And Tactics >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1. A jelenlegi kiegészítők (sisak, mellény) cseréje. Kép: ITT
2. Jeep SRT 8 - ebből szeretnénk kérni három darabot. + Egy Lenco Bearcat-et, mely a 'MARS' variánsal van ellátva.
3. Az előző pont miatt szeretnénk kérni három villogót is.
4. A füst gránátot szeretnénk kérni, hogy ténylegesen füst gránát legyen, kisebb effectel, ahová ha beleszalad a karakter akkor nem látszik. Ez nem sebez, se semmi, csak azon funkciót látja el amire hivatott. Ez akár egy új itemként funkcionálna, amennyiben megoldható. - A jelenlegi füstgránátnak nevezett könnygázgránát ugyan úgy maradna, csak átnevezve a helyes elnevezésére.
5. Nagy vonalakban egyszerűsítve lenne a dolgunk, ha az M4 dutys item lenne és nem nekünk kellene kiosztani, ezért szeretnénk dutyba, P90 helyett M4-et. A P90 amúgy sincs használva.
6. Amennyiben a PD interior elfogadásra kerül, akkor a SWAT mappolást szeretnénk kivetetni.
7. Helikopterből való leereszkedés. - Kissé reálisabb lenne mint a jelenlegi megoldás, miszerint ejtőernyővel van megoldva ez a funkció. Elképzelés: KATT>
8. A Lenco Bearcat-re (FBI Truck) /glue
9. Egy plusz egy skin hozzáadása a frakcióhoz. (Shifty-vel egyeztetve.)

M E G J E G Y Z É S:

< SWAT duty pozíció (amennyiben a 6-os pont megvalósul) {2276.92139, 2463.43457, 18288.90039} - Illetve a 994,995-ös kapuk törlése.>
 
Utoljára szerkesztve:

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Alig várom, hogy unmarkeddel mászkáljatok mindenhova és a két páncélozott csapatszállító egyáltalán ne legyen kihasználva holott azok lennének hivatottak ellátni az akciókon a csapatszállítás 98%-át.

Ha meg dutyba kapnátok M4-et akkor folyamatosan SWAT dutys rohangálás lenne vagy, hogy? Az addolt M4-et csak akkor tudjátok megoldani ha nem hordhattok a hátatokon M4-et patrol közben, ezt meg gondolom nem nagyon akarjátok feladni.


Arról nem is beszélek, hogy van a SEB, a SWAT és az FBI SWAT egy F3-ban, nem tudom a többiekkel egyeztettetek e.
 
Utoljára szerkesztve:

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
Uhh, hát mondjuk nem értem hogy a jelenlegi kiegészítőket miért kellett ennyire lebutítani, na meg odarakni a hátára, a minecraftos betűtípussal ellátott POLICE feliratot.
Ennyi erővel már maradhatnának a jelenlegiek.

Egyébként a sisak az jól néz ki.
Valamint még a 8. pont is hasznos lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
7. pontot nagyon adom, mint ASU Commander. :D A többi is jó lett.
Köszi. :D

Alig várom, hogy unmarkeddel mászkáljatok mindenhova és a két páncélozott csapatszállító egyáltalán ne legyen kihasználva holott azok lennének hivatottak ellátni az akciókon a csapatszállítás 98%-át.

Ha meg dutyba kapnátok M4-et akkor folyamatosan SWAT dutys rohangálás lenne vagy, hogy? Az addolt M4-et csak akkor tudjátok megoldani ha nem hordhattok a hátatokon M4-et patrol közben, ezt meg gondolom nem nagyon akarjátok feladni.
Látom neked mindenféle problémád van, hidd el nem azért kell az SRT8. Jelenleg is kivannak használva a páncélozott autók. Viszont van olyan szituáció mely megköveteli az unmarked kocsik használatát. És igen, természetesen ahogyan leírtad SWAT dutyba rohangálnánk. Egy tank is tervben van patrol kocsinak. - Kicsit gondolkodj már legyél oly kedves, mielőtt ennyi butaságot összeszedsz.

Uhh, hát mondjuk nem értem hogy a jelenlegi kiegészítőket miért kellett ennyire lebutítani, na meg odarakni a hátára, a minecraftos betűtípussal ellátott POLICE feliratot.
Ennyi erővel már maradhatnának a jelenlegiek.
Bocsi, hogy nem rakatok be HQ mellényt, legközelebb az lesz tervben! Minimum valami 5mb-os. A feliratról meg annyit, hogy nem néztem direkt mincraftos betűtípusokat (nem tudom, hogy van-e olyan), de ha ennyire jártas vagy a témában te biztosan tudod, hogy ez a minecraftból van copy-zva.
 

Gellért

mi élünk
2019. 02. 17.
558
3 783
LV karakter
PFC Allen Raynor
Unmarked kocsinak ott van a Dodge Charger '14, és a Cadillac Escalade. Azok reálisak, és tökéletesek erre a feladatra.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: bakk és Tranes

petyosz

petykó ?
2019. 01. 14.
354
2 510
V4 karakter
hayden sagase
LV karakter
Karson Feng
Bocsi, hogy nem rakatok be HQ mellényt, legközelebb az lesz tervben! Minimum valami 5mb-os. A feliratról meg annyit, hogy nem néztem direkt mincraftos betűtípusokat (nem tudom, hogy van-e olyan), de ha ennyire jártas vagy a témában te biztosan tudod, hogy ez a minecraftból van copy-zva.
Valahogyan az előző mellény, rohadt jól nézett ki nem értem, hogy minek kell lecserélni egy ilyen nagyon rosszra, az a POLICE felirat hátul katasztrófa meg az is az, hogy az egész mellényre rávan rakva egy 64x64-es textúra ami ocsmány


A 8. pont viszont jó ötlet

e: Köszi @?Brian szerintem mindenki nevében, viszont hogyha ilyen reakciód van mindenkinek a hozzászólására, akkor csak van valami, érdemleges választ tudnál nyújtani?
 
Utoljára szerkesztve:

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
Látom neked mindenféle problémád van, hidd el nem azért kell az SRT8. Jelenleg is kivannak használva a páncélozott autók. Viszont van olyan szituáció mely megköveteli az unmarked kocsik használatát. És igen, természetesen ahogyan leírtad SWAT dutyba rohangálnánk. Egy tank is tervben van patrol kocsinak. - Kicsit gondolkodj már legyél oly kedves, mielőtt ennyi butaságot összeszedsz.

Hát, alapvetően nem butaság, csak annyi hozzáértésed van a SWAT-hoz amennyit egy (vagy kettő) sorozatban láttál és ez nem beef (legalábbis nem annak szánom). A válaszolgatásaidből is csak ez jön le meg az, hogy képtelen vagy bármilyen (nem mellesleg tök korrekten megfogalmazott kritikát) normálisan kezelni, hanem vissza kézből leflegmázol mindenkit.

ÉS még mielőtt fogást problálnál ilyen téren keresni nem tartozok a régi SWAT-osok közé, nem voltam Operatív. (Ezt így leszögezném mielőtt elindulna a dobálózás, hogy a régi PD-seknek minden szar etc...)


Ezt a mindenféle problémád dolgot meg hagyjuk már, asszem csak két ponttal volt a hétből. Minden Globális Moderátornak mondom, hogy nem gyülöletkeltésből és/vagy lejáratásból született ez a hozzászólás.
 

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 995
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
Azért mert szar a lightingja, rossz file került a packbe még régen. :LOL:
 
  • Tetszik
Reactions: szabo- és whyme

Terry

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
267
1 474
Minek kell füstgránát? Kíváncsi lennék, hogy egy KIKÉPZÉSEN kívül mikor használnátok, értelmesen.
 
  • Tetszik
Reactions: valer.

parkin lot pimpin

Modern Verne
2019. 01. 10.
1 416
5 750
LV karakter
hudson clarke
Van azért jó is a leírtak közt. Bár dobok pár képet, van még idő az editre.
A duty M4-re lehetne akkor valamiféle korlátozás, vagy ez vagy az.

peW5iFN.gif
Wwd1lUg.png
72bd32cd282b6eb8a407ed7e8aed3a39.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.