Special Weapons and Tactics

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patesz

Fejlesztő
Fejlesztő
Modeller
2019. 01. 10.
308
1 995
21
V4 karakter
Marco Miller
LV karakter
Robert Cherro
N E V E D:

< Kyson Miller >

F R A K C I Ó D N E V E:

< Special Weapons and Tactics >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

<
Teljes skinpack cseréje
Mind a három skint leszeretnénk cserélni. Az össze skin egy szimpla jumpsuitban van, SWAT és SEB egyaránt fogja hordani. Erre azért van szükségünk, mivel így három rassz közül is válogathatnak az emberek (kaukázusi, afro-amerikai, ázsia). A későbbiekben felsorolt kiegészítők azok, amik segítségével ezekből a skinekből bevetési, teljes felszerelésű skineket tudunk létrehozni. Ezt sokkal praktikusabb megoldásnak találtuk, minthogy kérünk skin slotot vagy esetleg teljesen felszerelt skineket rakunk be, így három skinből sokkal több verziót produkálhatunk.
1.png


Új/javított jármű modok

Lenco Bearcat G2
A szerveren bent lévő Lenco Bearcatet átdolgoztam, több okból is. Rettentően kicsi volt a modell minden irányban. Az új mod szabadon paintjobozható, uv mesh segítségével. Minden egyes lámpa működik rajta, így már annyira nem néz ki élettelennek éjszaka sem. Csomagtartó dummyhoz csatlakoztattam a tetőn lévő turret fedelet, szóval az is nyitható, zárható. A collision mostantól támogatja azt is, hogy valaki beálljon a turretbe, ha jól tudom V3-on a Honvédségnek is ilyen HMMWV-je van. A modell teljes mértékben színezhető primary colorral. Több variáns is tartozik hozzá (Mobile Adjustable Ramp System (MARS), Battering Ram bar, stb...), ezekkel is azt akartuk elérni, hogy egy jármű modból több különböző területen felhasználható járművet tudjunk létrehozni. Külön szedtem a kormányát, így már active dashboardhoz köthető.
2.png

3.png

4.png

5.png


Lenco Bear
Azt enforceren jelenleg egy rabszállító busz van, ami négy személyes (tehát alapból nem jó arra, amire kellene használnunk), valamint kihasználatlan. Ezért gondoltuk, hogy kicseréltetjük egy Lenco Bearre, ez egy páncélozott csapatszállító tulajdonképpen. Sokkal nagyobb, mint egy Bearcat, nem arra találták ki, hogy a "front vonalon harcoljon". Alapból négy ülés van benne, valamint ezek mellett megcsináltam, hogy a be lehessen sétálni a hátuljába, így még egy 5-6 ember elfér azokon kívül. Az oldalán, hátulján lévő peremnek is van collisionje, így oda is fel lehet állni egy szimpla /glue beírása után. Ha a hátuljába belesétálunk, onnan tudunk felugrani a turretbe, egy /állvány segítségével/. A turret itt is nyitható csomagtartóval. Lámpák működnek, paintjobozható.
6.png

7.png

8.png

10.png

9.png

Enforcer.gif


Raindance
Csak pár változtatást hajtottam végre a most is bent lévő modellen. Ha magasan repültünk, akkor lehetetlen volt lefele lőni, mivel belebugolt a kamera a textúrába, ezt fixeltem. Valamint kicsit a belsejében lévő collisiont nagyobbra vettem, így már tényleg annyi hely van benne, amennyi a modell szerint.


Kiegészítők

Ops-Core fast helmet
Jelenleg a SWAT F3-hoz van kötve egy sisak, azt szeretnénk lecserélni. Az a sisak egy riot helmet, tömegoszlatás pedig elég ritka a szerveren, sokkal fontosabb lenne egy könnyű taktikai sisak.
12.png

Plate Carrier
SWAT mellényt szeretnénk cserélni erre. A mostani nagyjából ugyanaz most mint az összes többi, csak más textúra van rajta. Ez sokkal jobban illik a skinekhez is.
11.png


MSA Sordin Supreme Pro-X
Plusz kiegészítőként szeretnénk berakatni, ha nem kaphatjuk úgy meg, akkor lehet akár civileknek is elérhető, bár elég vicces lenne egy takikai fülesben látni rohangálni az embereket a kaszinónál. Ezzel megint csak a realitást szeretnénk behozni még jobban, valamint ezzel az egy kiegészítővel megint sokféleképpen lehetne variálni.
14.png

Gázmaszk
Későbbiekben leírt script kérvényezéshez kapcsolódik.
13.png

Ballistic shield
Későbbiekben leírt script kérvényezéshez kapcsolódik.
15.png

16.png


Mappolás

Untitled-11.png

Untitled-3.png

Untitled-5.png

Untitled-6.png

Untitled-8.png

Untitled-1.png

Untitled-7.png

Untitled-12.png


Scriptek

Gázmaszk
Egy interiorba való behatolás úgy néz ki, hogy már a jobbkezes spotokon tartanak minket, ahonnan elég sokszor lehetetlen kilőni az embereket, ezért alkalmazunk elég sokszor könnygázt, ami valamiért a szerveren füst gránátként van elnevezve. Az a baj, hogy ha bedobjuk, akkor a fél swat team elkezd fuldoklani és lehet, hogy pont kisétál az anim miatt a jobbkezező emberek elé. Irreális az, hogy megfulladunk az interiorokban, azok akik meg bent campelnek egy bugot kihasználva jót nevetnek rajtunk. IRL behatolások 90%-ában könnygázt alkalmaznak, esetleg flasht, de annak a működése elég furcsa, szóval inkább hanyagoljuk.

Pajzs
Megint csak az interiorokba való behatoláskor lenne nagy szerepe. Elég sokszor történik olyan, hogy egyből azt a szobát tartják le, ahova beérünk, amikor bemegyünk a cpbe. Úgy nézne ki, hogy boneattachal rárakná a bal alkar csontra, csak pisztollyal lehetne használni, nagykaliberrel nem.

Lenco Bearcat (fbitruck), Lenco Bear (enforcer) armor
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg ember fog ideírni főleg ez miatt, hogy "hát ez már mennyire OP". IRL-re alapozunk, a Lenco olyan járműveket gyárt amit .50-el nem lehet átlőni, a játékban szerintem 10-15 M4 lövés és totálkáros lesz. Pont az a lényege ennek a járműnek, hogy úgy menekítsenek, fogjanak el, likvidáljanak embereket, hogy a benne ülők a legnagyobb biztonságban legyenek. Nem tudjuk, hogy mennyire megoldható az, hogy több élete legyen a kocsinak. Régen SAS Network-ön volt olyan, hogy nano windows, ha jól tudom nano tire még most is van. Ha megoldható, akkor erre a két járműre ezeket szeretnénk kérni. Hozzátenném, hogy szerintünk nevetséges az, hogy egyenlő erőviszonyt tartson a rendvédelem az illegális frakciókkal szemben ilyen esetekben. Nem egy cops and robbers szerverről beszélünk, az illegális frakció nem azért illegális frakció, mert a rendvédelemmel kell tűzharcban lennie minden nap, hanem azért, hogy illegális szerepjátékot folytassanak.

Lenco Bearcat MARS variáns, rámpa mozgatása
Vortyval egyeztetve, a rámpa modell benne lesz a mappában.

Duty itemek
A SWAT dutyból szeretnénk, ha kivennétek a gumibotot és a szondát, hiszen felesleges. Ezek helyett adjon egy ejtőernyőt és a kettő füst gránát helyett hármat.
>

M E G J E G Y Z É S:

< A fejlesztéshez hozzájárult @tomesz. Hamarosan bővítem a Lenco Bear villogó pozíciójával, valamint a SASD paintjobokkal. Linket privát üzenet formájában fogom eljuttatni, majd bemásolom ide a PÜ linkjét. >
 
Utoljára szerkesztve:

Paki

Ex- Fórum Moderátor
2019. 01. 10.
2 556
2 747
V4 karakter
Robert Duckers
LV karakter
Luke Duckers
Ezt a kérelmet élvezet volt olvasni, csak gratulálni tudok hozzá! ?
Remélem minden egyes pontját megkapjátok!
Sok sikert. ?
 
  • Tetszik
Reactions: Klájd
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.