Sorokin - Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

exito

🙂
2020. 08. 13.
334
1 925
London
V4 karakter
Dario Staletti
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sorokin Maksimilian >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< DM / NonRP >

Bizonyítékok:
<
>


Megjegyzés:
< Valakik pakolták az aranybankot, mi pedig kimentünk, be szerettük volna lopni. Mire kiértem már a rendőrök lövöldöztek a bank előtt, ezért én lekanyarodtam és félreálltam a videón látható helyen. Mivel láttam, hogy az Aranybank belseje felé céloztak a rendőrök, gondoltam, hogy nem a frakciótársaimat lövik, ezért nem szálltam ki a kocsimból. Közben a bank 1 kmes körzetére tűzparancsot adtak ki, de a területet nem zárták le, tehát teljesen szubjektív volt, hogy kinek hol van az 1 kmes határ. Mivel én lakóházak mellett álltam félre, háttal a banknak, fegyvert nem láthattak nálam, teljesen biztonságban éreztem magam. Szerintem ebben az esetben még az sem kifogás, hogy a rendőr veszélyeztetve érezte magát, mert semmi okot nem adtam rá. Legalább pár figyelmeztető lövést leadhatott volna a kerekekre, és akkor elhúzok onnan. Miután én meghaltam más frakciótársaimra is lőttek, ott sem foglalkoztak a fegyvertelenre való lövéssel. Még ha Amerikát játszanánk sem lenne normális a mészárlás, egy tűzparancs miatt.

Amennyiben ez teljesen okés volt Smexytől, akkor kérdem én, az illegálos is elkezdhet random darálni bárkit egy ATM közelében, csak mert a környékén volt? Nyilván költői kérdés volt.
>
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
334
1 925
London
V4 karakter
Dario Staletti
Ha valóban figyeltél, akkor látnod kellett volna, hogy amint kiadtátok a tűzparancsot én megfordultam és távolabb mentem a banktól. Azt is láthattad, hogy végig a kocsiban ültem, rendesen félreállva a járdára, egyáltalán nem voltam veszélyforrás.

Nem én voltam az egyetlen teljesen logikátlan kill, több civilt is lelőttetek, és nem csak az Aranybank utcájában. Hatalmas DM partyt csináltatok, ha bemásolnád a kill logot látszana is szépen, szerintem.

FőAdminként ha szerinted normális, hogy egy Aranybankot rabló ember miatt tűzparancsot adtok ki, és lelövitek a környéken járó összes embert, akkor én játékosként, illegálosként, egy ATM rablás folyamán ugyanígy rálövök mindenkire, mert hát honnan tudjam ki a rendőr és ki nem.

edit: Rendőrként pedig NonRP úgy megölni bárkit is, hogy nem vagy 100% biztos az ölés szükségességére. Miért nem figyeltél még 1 percig, vagy küldtél valakit igazoltatni, NNI leaderként meg főleg.

edit2: Nem szép dolog Tamásinak extra munkát csinálni, a rendes megbeszélés helyett. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
A történteket meg lehet érteni mind a két oldalról, a leader meeting során megbeszéltük az új szerver szabályzati pontokat, melyben szerepelni fog hamarosan az a bizonyos pont is, amivel az ilyen szituációkat elkerülhetjük. (A rendvédelem köteles kijelölni RBS-el tűzparancs kiadása előtt az 1 km-es területet.)
"Pár" napja sikerült ezt megbeszélnük TeamSpeak-en így helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: Antoon
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.