Bírálatra vár Sora Saweda - Freak

Bozo2006

Újonc
2022. 06. 24.
10
8
19
Budapest.
open.spotify.com
V4 karakter
Sora_Saweda
LV karakter
Lafonta_Hormeo
V2 karakter
Kray_D_Derick
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Sora Saweda

A ban időpontja:
2023. 02. 02. 11:38

A ban időtartama:
Örök ( emlékszem először 2030 volt.)

Admin neve, aki bannolt:
FreaK

A ban oka:
Multiaccount [Esetleges tisztázással keress fel TS-en!]

Amiért szeretnéd az unbant:
Szia/sziasztok! Kezdem azzal, hogy ez mit és hogyan történt. Még annó 2023 elején haverokkal tettünk próbát új rp élmények érdekében jelentkezést ORFK vagy Honvédelem itt fórumon. Én abba bele írtam amikor én 12 éves voltam 2018 környékén régi laptopon játszottam V3-mal ott ORFk-s voltam 1 hétig kb. Ugye én ezt a gépet tönkre vágtam igy el került ismerőshöz ( aki eladta ezt) 12 évesen emlékszem, hogy ugy vettek minket fel végig csaltuk a kérdéseket szabályzatott néztük ebből kifolyólag nem az értelmes rp szinten próbáltunk évényesülni ezért is 1 hétig voltunk rendvédelmisek :D. Mit sem foglalkozva azzal, hogy későbbiekben mikor feléred az agyam értelmi szintje hasznom lehetett volna ebből a fiókbol spontán regisztrált fiók volt ami annyit takar, hogy már arra se emlékszem 6 év után sem mi volt az email cím. 2022. 06. 20. 23:07 regisztráltam ezt a fiókom, mert ballagásra megkaptam a mostani gépem elötte volt 1 évig egy de azt néga használtam ( Be vallom HL-eztem ott voltak barátok meg azt vitte el a géep rendesen,akadás mentesen) Itt akkor még javábban V3 volt nagy be dobbással érett gondolkodással rpztünk karaktereket 1x voltam jailben másik admin ügy az nem Rp alóli kilépés! Ez tisztázva lett volt képi bizonyítékon kékhalált kaptam rp közben! FreaK le is vette a kitíltást. ezen kivűl 1x nem voltam jailben rengetegszer PPztem fel a szerverre. Mindig én magam törekedtem egy jó rp kialakításra oda figyelve a no rp-re vagy egyébb szabály megszegésére gondosan sokszor egymásra szoltunk ha azt nem szabad vagy más player-re. Csak sajnos néha az őszinteség drága kincs előny vagy hátrány én őszintén m,egvallottam voltam ORFK-s 2018ban 12 éves nokeszként. Próbáltam megbeszélni FreaK-el Dc,Ts. Válasz érthetően az volt keressem meg előző fiók adatait hiába próbáltam nem sikerült. Próbáltam gépet megszerezni vagy az ssd-t ami benne van de akinek oda adtam az eladta annál is érdeklődtem de sajnos nem jártam sikerrel. Szeretnék ujra ezzel a fiókkal játszani a minden napokban újra a Seemta-n élményekkel teli napokat szerezni, nekem kellemes emlékeim vannak a szerverről 2022 óta ami az a dátum amikor le ültem komolyra véve szerepjátékot játszani. Azóta el telt sok idő a bann óta ( Hleztem de nem ugyan az az élményt adja) LVztem de más jobban éreztem itt magam. Lv-n 1x nem voltam jailben 2023 03 04 óta.

Megjegyzés:
Nagyon szeretnék egy UB-t igazábol azt bánom, hogy annó 12 éves i#ióta fejjel funból ültem le és nem jegyeztem meg semmit. Bann óta hleztem és lvztem de egyik se adja vissza a sima V3-4 élményét. Ugy érzem józan parasztésszel 12 éves még gyerek agyú srác aki voltam és mostani énem aki lassan 19 éves rengeteget érettem azóta is tudom mi a jelszóm,email ezen a fiókon :D :D. FreaK-el semmi gondom sincs vlaó színű azért se tudtam vele ezt megbeszéni mert friss volt nekem is meg kellet nyugodnom és vissza emlékezni a dolgokra illetve valahogy megtalálni a fiók adatait. Ugy gondolom őszinteség mai világban felül mulhatatlan hazudhatnák itt mindent de nem leszek előrébb inkább mondom el az igazságot és próbálom tisztázni. Ugy gondolom ezekból kifolyólag amit le írtam látszik 2022 regisztrálásomtól kezdve tényleg rpzésére koncentráltam és rá függtem költöttem anyagit élmények miatt illetve kereskedelem tuning,kártyák.. stb! Szeretném ha ezt végre tisztázhatnánk sok olyan tényező van ami rá világít arra, hogy kisgyerek voltam bele sz!rv! abba, hogy komolyan kellet volna venni és le írni a regisztrált fiók adatokat. sajnálom ha kicsit sokat írtam de ugy gondolom helyén van, mert a néma gyereknek anyja se érti szavát.
Köszönöm szépen ha ezt valaki elolvasta és döntésre jutt a vezetőség vagy vezetőségi tag!
Ui: Játékosokhoz szólok ne kövessétek el ezt az fiók hibát mint én jegyezétek le az adatokat!

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aZsombi

Bozo2006

Újonc
2022. 06. 24.
10
8
19
Budapest.
open.spotify.com
V4 karakter
Sora_Saweda
LV karakter
Lafonta_Hormeo
V2 karakter
Kray_D_Derick
bocsánat másik admin ügy az nem forgalmas hely ha nem. Rp alóli kilépés! Ez tisztázva lett volt képi bizonyítékon kékhalált kaptam rp közben! FreaK le is vette a kitíltást. ( Ezt javítottam a szövegben másik admin ügy-re vonatkozóan de ide is bejegyzem)