[Sophie Styles] Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
254
559
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Sophie Styles
Születési hely, idő: Los Santos, 1997/04/26
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: sophiestyles@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Flower Street 32. San Fierro
Legmagasabb végzettsége: Rendészeti diploma (Nemzeti Közszolgálati Egyetem)
Eddigi munkahelyei: Készenléti Rendőrség, Nemzeti Nyomozó Iroda, Nemzeti Adó és Vámhivatal, Merkúr bevetési egység

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Nevem Sophie Styles, 28 éve láttam meg a napvilágot. Gimnáziumi tanulmányaimat San Fierroban végeztem, majd az érettségi után adtam be a jelentkezésemet a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Bűnűgyi nyomozó szakra. Diplomamunkámat a bűnözők visszaésési rátájából írtam. Ezek után a KR NNI állományában láttam el szolgálatot, végül ezután jelentkeztem a Nemzeti Adó és Vámhivatal, San Fierroi Kirendeltségére, ahol pénzügyőri feladatokat láttam el. A Katasztrófavédelemben ez idő alatt Altábornagyi rendfokozatba kerültem, itt vezérkari feladatokat láttam el. Az átrendeződés miatt önként lemondtam a rendfokozatomról.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Dominak hívnak.
Mennyi idős vagy: 15-ödik életévemet töltöttem idén.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Idén végeztem el a nyolcadik osztályt.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 13.702 percet töltöttem el a szerveren
Csatolj egy képet az UCP-ről: UCP képért kattints!
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen sajnos, rendelkezem, a legtöbbje technikai jail, valamint egyszer elnéztem az egy hetet, és kaptam érte egy 300 perces FK jumpot.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem kitiltással.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 2 db névváltással rendelkezem: Daniel_Green -> Sophie_Periera (Női karakterre váltás) Sophie_Periera -> Sophie_Styles (Styles családba belépés.)
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy segíteni vágyó, segíteni akaró karaktert rpznék. Célom a karakteremmel hogy egy valósághű rendőr karaktert építsek fel, így például nem fog a karakterem az első sorban belerohanni a sortűzbe, mivel félti az életét. Amennyiben felvételt nyerek, abban az eetben a karakterem jellemfejlődését karaktertörténettel fogom bemutatni. A karakteremet, amennyiben lehetséges a kutyás alosztály felé szeretném elmozgatni, mivel négylábú barátaink szívemhez nagyon közel állnak.
Miért pont rád essen a választásunk?
Egy viszonylag aktív, tisztelettudó, valamint a szabályokat szűken értelmező egyéniség vagyok. Élek-halok a rendvédelemért, úgymint IRL, úgymint RP keretein belül is. Álmom, hogy rendvédelmi pályán helyezkedessek el.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen, voltam, a kilépésem indoka pedig az volt, hogy NNI-be szerettem volna átmenni, ami nem sikerült, mivel pont aznap szűntették meg az átjelenzkezést, pechem volt.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Sophie Styles!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.07.10. 18:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.07.10. 18:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Tiszthelyettesi alapismeretek elméleti és gyakorlati vizsgára készülj.
 
  • Tetszik
Reactions: Officer Gerzsony
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.