Sophie Periera jelentkezése az NNI állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Officer Gerzsony

Aktív fórumozó
2021. 08. 20.
259
571
Törökbálint
www.youtube.com
V4 karakter
Andrew R Styles
LV karakter
Gwen Brooks
V2 karakter
Daniel Styles
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Chararcter rész

1. Teljes neve
Sophie Periera

2. Születés helye, dátuma
1997.04.26, Los Santos Medical Center

3. Bejelentett lakcíme
Los Santos, Pershing square 5.

4. Telefonszáma
758564

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendvédelmi Technikum

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
Országos Rendőrfőkapitányság. Szüleim betegsége miatt hosszabb időre el kellett hagynom a várost.

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Igen, a Rendőrség köreiben, 4 hónapig. Az indok, itt is a szüleim betegsége volt. (4 hét.)

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Érdekel a nyomozás, a rafinált (vagy nem rafinált) Bünőzők kézrekerítése, elfogása. Egy hosszabb nyomozási folyamat, amikbe beleláttam a rendőrségnél, nagyon megtetszettek, szeretnék én is egy profi csapatba tartozni.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Itt egyedül inkább a rendvédelmi tapasztalatot mondanám. Ezenkívül nem tartozom a felületes emberek közé, mindent alaposan, körültekintően csinálok, bármiről legyen is szó.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Dominak hívnak, 13 éves vagyok.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
[V3] 1 éve, nagyobb megszakításokkal. [V2] Augusztus óta vagyok aktív játékos.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
3 nap, 14 óra és 31 perc (5191 perc)

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
Tagja voltam az Országos Mentőszolgálatnak, itt Orvostanhallgató [1] rangon léptem ki, időhiány végett.[2x] A Nemzeti Adó és Vámhivatalnak, itt hallgató rangon léptem ki. [Nem tetszett az ottani légkör.] ORFK. Őrmester rendfokozaton léptem ki, mivel az NNI-hez szerettem volna csatlakozni átjelentkezéssel. (Amit sikerült elrontanom, mivel nem néztem meg hogy van e átjelentkezés.)

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Szeretnék nyomozni, egy új légkört megismerni a seeMTA v2 szerverén. Szeretném megismerni a nyomozók munkáját a szerveren.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
természetesen

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Sziasztok! Domi vagyok, Pest agglomerációjában élek. Jelenleg egy hatosztályos gimnáziumba járok. Szeretek utazni, új embereket, országokat megismerni. Egy alapvetően megfontolt, és komoly embernek tartom magam. A szerveren a NAV és az ORFK körében meg tudtam ismerkedni a rendvédelmi szervek munkájával, így tetszett meg nekem az NNI.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Természetesen

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
xqZPH83


10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
XcKmCDS

((amennyiben nem jók a képek, itt van mind a kettő: https://imgur.com/a/8AoJ7og))
 
  • Tetszik
Reactions: zxgy és crose

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt jelentkező!
A Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatósága megkapta a jelentkezési lapját. Jelentkezése az elkövetkező 7 napban átolvasásra, illetve bírálásra kerül. Kérjük, hogy minél hamarabb keresse fel az igazgatóság egy tagját, amennyiben jelentkezése során meggondolta magát, és jelentkezését visszavonná.
 
  • Tetszik
Reactions: Officer Gerzsony

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
787
2 103
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került.
Az Ön lapját elutasítottuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.