Sophie Morelli jelentkezése a Jesse Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Morellii

Újonc
2019. 07. 25.
25
17
Viharsarok
LV karakter
Sophie Morelli
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Morelli

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Sophie

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Férfi

[X] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
26.04.1999. Firenze, Olaszország

BEJELENTETT LAKCÍM:
Last Dime Motel jelenleg

TELEFONSZÁM:
+38-76-439-9243

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Már kisebb koromban érdeklődtem az autók iránt, mindig volt otthon egy jármű amit szerelgettem. Leginkább valami Olasz vagy Francia csoda esett áldozatul a kíváncsiságomnak. Szeretném ezt magasabb színvonalon csinálni. Emellett egy jó csapathoz akarok csatlakozni/tartozni, ahol még többet is tanulhatok. Természetesen a biztos anyagi háttér sem elhanyagolható, mindenkinek fontos egy rendszeres jövedelem amire támaszkodhat bármikor. Emellett mindig lehet találkozni más személyekkel is, legyen akár munkatárs vagy ügyfél, van kihez szólni akár csak pár szót is.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Könnyen be tudok illeszkedni egy csapatba, társaságba. Segítőkész ember vagyok, mindenkivel tisztelettudóan beszélek, bárkitől elfogadom az esetleges kritikákat. Kortól, nemtől függetlenül megadom mindenkinek a tiszteletet, amíg az adott személy úgy viselkedik velem és másokkal is. Amit nem tudok pontosan megcsinálni, addig gyakorlok, amíg teljesen elsajátítom az adott dologhoz kellő tudást, fortélyt. Mindig is szerettem volna szerelőként kipróbálni magam. Segíteni akarok az embereken a járműveikben fellépő hibák elhárításában, balesetek utáni helyreállításban. Mindenkinek fontos az autója, motorja. A mai világban már el se tudják képzelni magukat bármilyen működőképes jármű nélkül.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Többször láttam városi hirdetésben illetve internet használat közben is rátaláltam.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Autófényező vállalkozás.
Munkaviszony kezdete:
03.10.2024.
Munkaviszony vége:

05.05.2024.
Munkakör leírása:
Autók festésre való előkészítése, gyári minőségű fényezése.
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Attila

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
34

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
39 705 perc a lap megírásakor.

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Nem voltam még LV-n frakcióban.

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
A lehető legtovább tagja lenni a frakciónak, az egész szerelő környezet kipróbálása, megismerése.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Teljesen jól tudok csapatban dolgozni, szeretek másoknak segíteni. Hosszabb időre tervezek.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Pontos mennyiséget nem igazán lehet belőni, de a minimum napi 2 óra meglenne változó időszakokban. Ettől függetlenül minél több időt szeretnék ráfordítani amennyire lehet.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")

ACCOUNT ID-D:
2929

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Üdvözletem. Attilának hívnak, 34 éves elmúltam. Valamikor régen Villamosipari iskolát végeztem, később a fémiparban dolgoztam évekig. Legutoljára lehúztam 5 évet nemzetközi kamionosként, jelenleg több irányban van lehetőség. Mikor időm engedi, akkor leginkább MTA-t nyüstölöm. Voltam pár kisebb-nagyobb szerveren, van ennek egy pár éve már. Ezen kívül Alt:V és FiveM szervereken is mozogtam. Más gamet is előszedek, pl. War Thunder. Amennyiben az időjárás is úgy akarja, mehet kint a foci vagy bringázás. Hétvégente meg a sörözés. ;) Egy türelmes, segítőkész embernek tartom magam, jó a humorom is. Mindig kapható vagyok egy kis bohóckodásra. Nem szoktam senkit megbántani, tisztelettel beszélek mindenkivel.
 

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
231
115
21
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.