Sophie Alison jelentkezése a See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aChef

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
226
138
V4 karakter
Sophie Alison
LV karakter
dylan.falcon
V2 karakter
Sophie Alison
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Sophie Alison ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 40.906 percem van a játékba. Pontossan nem tudom, hogy mióta játszok a szerveren mert sok kihagyásom volt de olyan 1,5 2 éve ~

Hányas szintű vagy?
~ 28 ~

Hány éves vagy?
~ 14 és 15 leszek ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam már Orosz-ban ott voltam kb. 1 hétig de meguntam nem nagyon tetszett az a fajta rp ezért kiléptem. Voltam még Katasztrófavédelmes ott voltam olyan 2 hétig de unalmasnak tartottam ezért kiléptem. Voltam még See City Kormány-ban ott olyan 1-2 hónapig voltam majd azért lettem kirugva mert egy megbeszélés volt és hívtak én meg a vontatót vártam de azt mondták hogy jöjjek utánna meg vége lett a megbeszélésnek és kérdezték hol a kocsim én meg mondtam hogy xy helyen van lerobbanva és ezért rugtak ki. És még voltam SCCS-be is olyan 3 hetet. Azt a frakciót nagyon szerettem de mivel egyszer sajnos elnéztem és a rendes sávot engettem be nem pedig a gyorssávost ezért kirugtak. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régen voltam az SCCS-ben és nagyon tetszett ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetessen mind a 2-vel ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap 5-6 hétvégén akár 10-15 vagy többet is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen de viszont a bannt jogtalannak találtam Mil és Tamási ezért levették rólam https://imgur.com/a/FRh5ooi ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Azért voltam ilyen sok AJ-ben mert v2 kezdtem az rp-zést https://imgur.com/a/TCqDJHo ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Forgó Patrik-nak hívnak. Csongrádon élek. A Piroskavárosi Általános Iskolába járok. 8.-os vagyok idén ballagok. Van egy kutyám és egy macskám. Szabad időmben Mta-zok illetve biciklizek a haverokkal. Most jelenleg nincs hobbim de régen kajakoztam,kenuztam,páros evezőztem. 4 éve rp-zek a SeeMTA szerverén és kisebb szervereken is. ~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Hali!
Elég sok a jailed, meg az a ban se mutat jól, még ha jogtalan volt akkor sem, de szerintem egy esélyt megérdemelsz, hogy bizonyíthass. Kapsz egy haloványka kis támogatást tőlem!
 

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Szia.
A lap az megfelelő számomra, azzal nincsen gond.
A jailek és a ban az viszonylag már régen történt, szóval szerintem az elnézhető.
Én is adok neked egy támogatást!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.