Sophia Romano jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Levy

Újonc
2023. 04. 14.
32
9
V4 karakter
James Romano
LV karakter
Sophia Romano
V2 karakter
❌
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Romano

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Sophia

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Férfi

[X] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
10.03.1997 - Neveda Állam Carson City

BEJELENTETT LAKCÍM:
Verbatim Road, Las Venturas

TELEFONSZÁM:
+38-76-420-0126

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Szeretnék egy kellemes csapatban dolgozni. Az iskolában tanult tudásomat szeretném tovább fejleszteni, tanulni a felettesektől. Illetve a város lakóin szeretnék segíteni.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Talpraesett, lendületes "fiatal" vagyok, aki a munkáit megfelelő odafigyeléssel, pontossággal végzi. Nem kételkedve a feletteseim képességében, mindig az utasításokat követve dolgozom.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Várost járva egy plakáton.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
Nem volt korábbi munkahely.
Munkaviszony kezdete:
-
Munkaviszony vége:
-
Munkakör leírása:
-
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
-

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[X] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Levi / Levente

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
20

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
11 541

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
Nem volt. (LV-n)

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Sok időt szeretnék eltölteni a csapatban, barátkozni. Illetve valahová tartozni is szeretnék. V4en en is voltam szerelő tag, az ottani csapat remek volt. Idő hiányában kellett otthagynom, de minden percét imádtam. Itt Jesse-nél remélem minden örömömet megtalálom.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
V4en már tapasztaltam a szerelő frakció csínjait bínjait. Ott találkoztam elég sok esettel a szerelő frakcióval kapcsolatban. Ez által érzem magam alkalmasnak a feladat elvégzésére. Lendületes jelenleg is idő bőségével lévő fiatal vagyok.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
3-4 óra naponta ami a minimum.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")


ACCOUNT ID-D:
12653

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Szóval helló! Leventének hívnak jelenleg a 20. életévem taposom. 2 éve tudtam le a Középiskolát, utána sajnos munkába álltam, amit már lassan 2 hete ott is hagytam. Jelenleg szabadidőmben a gépet nyomom, illetve a házimunkákat látom el. RP világába közel 5-6 éve csöppentem bele, azóta kisebb - nagyobb kihagyásokkal folytatom ezt az "életet". Elmúlt 2 hétben próbáltam a szerveren is ismét aktív lenni, mivel a barátaim is itt játszanak így "muszáj" nekem is itt játszani, ha velük akarok valami játékot tolni. Sok sok szerveren megfordultunk, de mindig a SeeMTA-n kötünk ki, szerintem nem is véletlen. A jövőben szeretnék informatikával foglalkozni, mely után egyre jobban nézek utána. Mivel az én gondolkodásom szerint ez a Jövő, a fiatalok, és az informatika. Igazat megvallva hozzátesz az is, hogy ebben a világban nőtem fel. Ha nem is mindig nekem, haveroknak mindig volt egy újabb gépe, konzolja amit napokig tudtunk gyilkolni. Visszatérve kicsit az RP világába, próbáltam GTA V RP-ben is részt venni de igazán az nem az én világom, valahogy a hatása és a szerepe nem igazán jött át nekem. Ha nem is örökké de még egy jódarabig az MTA marad az ami RP. Lehetne itt kötekedni, hogy az RP így meg úgy a SAMP, elhiszem de az egy más korszak volt, más idők. Igazából ennyi lenne az én kis "történetem", "bemutatkozásom" Köszönöm, hogy végig olvastad.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.