Sophia Price--->kaeden

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsoii

Újonc
2019. 12. 26.
36
20
V2 karakter
Harvey Osborne
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sophia Price >

Panaszolt fél admin neve:
< kaeden >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyeldalú bírálat, nem megfelelő szankció osztás >

Bizonyítékok:
<
[2020-05-04 14:33:35] [Output] : *Kezében egy fegyver: DEzert Eagle ((Sophia Price))
[2020-05-04 14:33:37] [Output] : Cartel Diego mondja: Igen ?
[2020-05-04 14:33:45] [Output] : Cartel Diego mondja: Mivan ?
[2020-05-04 14:33:56] [Output] : Cartel Diego mondja: Megjött a havi ?
[2020-05-04 14:33:58] [Output] : Sophia Price mondja: Szépen fogod magad és felszívódsz
[2020-05-04 14:34:09] [Output] : *** Cartel Diego szakad a röhögéstől
[2020-05-04 14:34:44] [Output] : *** Cartel Diego kinyitotta a jármű ajtaját.
[2020-05-04 14:51:22] [Output] : Admin[2] kaeden: (( Akkor így viszont nem történt PG. ))

>


Megjegyzés:
< Válaszod Minden ott kezdőtött hogy Cartel Diego-val ütköztem egyet, majd elindultam Fix&Drive-ba. Ezt követően nem volt szerelő, majd hátra szerettem volna tolatni, és ezt nem engedte Cartel. Ezek után, kénytelen voltam oldalt a fal mellett tolatni, majd többször belémjött szádékosan. Kitolattam majd elmentem a másik kocsimból ahonnan kivettem a Desert Eaglet. Visszamentem, majd a srácra fogtam a fegyvert, mivel volt rá indokom(ripityára törte a kocsim).Mint látszik a logokon, a fegyver jelenlétét Cartel semmibe vette.Ezek után, szót szót követett, közben kaeden kiafkolt majd ennyit másolt ki az egész beszélgetésből: [2020-05-04 14:45:56] [Output] : Admin[2] kaeden: (( Sophia Price: (( fegyver a fejednél és te fegyvert rántasz )) )). A végén mint elhangzott nem rántott fegyvert csak ooc mondta hogy akar, és erre írtam, majd kaeden ezt meglátva bizonyítékot nem nézve, hogy fegyver jelenlétében kinevet, egyoldalúan szankcionált, és szerinte ha fegyvert fognak rád akkor nyugodtan kinevetheted az előtted álló fegyverest. Szeretném ha csak kaeden és a bíráló admin szólna hozzá! >
 
Utoljára szerkesztve:

kaeden

Újonc
2020. 01. 22.
24
25
V2 karakter
Kaeden Osborn
Sziasztok! Kezdeném akkor. Nem hiszem ,hogy neked azért rá kellene fogni fegyvert egy emberre (ráadásul Fix & Drive sorban) , mert megtörte az autódat. Ezért is szankcionálhattalak volna. Másodszor is, elküldték a képeket rajta van minden ami szükséges, majd te írtál olyat, hogy elvileg fegyvert vett elő, amikor te fogtad rá,
Sophia Price: (( fegyver a fejednél és te fegyvert rántasz ))
ami valójában meg se történt, azaz adminnak hazudtál, amiért szintén szankcionálhattalak volna. Bíráló adminisztrátornak ha szükséges elküldöm amiket kaptam. Az, hogy ezeket neked IC leírta nem minősül PG-nek.
Az ügy végénél írtál egy ilyet OOC
Sophia Price: (( fórumon majd megdumáljuk na hi ))
Egyértelműen levehető, hogy panaszkönyvvel fenyegetsz, amit a szerverszabályzat tilt, és meg is kaptad érte a szankciódat.
Az egyoldalú bírálat nem tudom, hogy mégis hogyan került bele a panaszkönyvbe, amikor mind a két félt meghallgattam, és kértem bizonyítékokat.
Indokolatlan fegyverviselést szintén leírtam az ügynél, ha nincs engedélyed, akkor nem is viselheted a Desert Eagle-t. Erről is küldök bizonyítékot kérésre, hogy nincs fegyverengedélye.
Várom a bírálást!
 
  • Vicces
Reactions: Boyka1203

Dzsoii

Újonc
2019. 12. 26.
36
20
V2 karakter
Harvey Osborne
Namármost, ha nem afkoltál volna a fél ügy közben, és figyelmesen el is olvastad volna a posztot, akkor látnád, hogy ezt erre írtam ooc: [2020-05-04 14:43:19] [Output] : Cartel Diego: (( mert otvolt a hátamnál bob kiszál és simán eltereli a figyelmed )), [2020-05-04 14:43:23] [Output] : Cartel Diego: (( és énmeg lelőlek )), erre válaszoltam, hogy igez ez is pg, fegyverre fegyvert rántasz:
[2020-05-04 14:43:32] [Output] : Cartel Diego: (( ebbe semmi pg nemvolt ))
[2020-05-04 14:43:35] [Output] : Sophia Price: (( fegyver a fejednél és te fegyvert rántasz ))
Egyloldalú Pk: Ha megnézted volna a logokat, bizonyítékokat, akkor látnád, hogyfegyverre nevetés, majd autóba ülés a válsz, ez egyértelműen PG-nek minősül
Mellesleg a Pk fenyegetőzés jailt megértem, nem írtam bele a Pk-ba innentől kezdve nincs miről beszélni, nem ez a téma hanem az indokolatlan fegyverviselés és társai. Várom a bírálatot!
 
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Boyka1203 és Brawn

kaeden

Újonc
2020. 01. 22.
24
25
V2 karakter
Kaeden Osborn
Mi az, hogy leafkoltam a fél ügyet? Alapból két monitort használok, az egyiken meg a bizonyítékokat néztem/elemeztem, szóval még az AFK jel se volt a fejem felett. Gond már alapból ott kezdődött, hogy te fegyvert fogsz rá egy szerelőtelep sorjában azért, mert összetörte az autódat. Szükség esetén elküldöm a bíráló adminnak az egész ügyet.
 

Dzsoii

Újonc
2019. 12. 26.
36
20
V2 karakter
Harvey Osborne
Mi az, hogy leafkoltam a fél ügyet? Alapból két monitort használok, az egyiken meg a bizonyítékokat néztem/elemeztem, szóval még az AFK jel se volt a fejem felett. Gond már alapból ott kezdődött, hogy te fegyvert fogsz rá egy szerelőtelep sorjában azért, mert összetörte az autódat. Szükség esetén elküldöm a bíráló adminnak az egész ügyet.
AFKra rátérve egy picit, ha két monitorod van akkor nem tudom miért mutatja az AFK jelet a fejed felett, de itt nem is ez a lényeg, ne térjünk át egy másik témára.Itt régen nem a kocsi összetörés volt az a lényeg, indokom megvolt rá, tudtommal szerelőtelep sorjában lehet akciózni, csakis szerelőtelepen nem. Indokolatlan fegyverviseléshez még annyit hogy akkor mentem el a fegyverért tehát még azt sem lehetne mondani hogy indokolatlanul viselek fegyvert.
 

kaeden

Újonc
2020. 01. 22.
24
25
V2 karakter
Kaeden Osborn
Az érdekes, főleg, hogy nem volt a fejem felett AFK, max Console.
Nem rendvédelmis vagy, hogy te szerelőtelep sorjában "Akciózz"
Továbbra is azt tudom mondani, hogy indokolatlanúl volt nálad a lőfegyvered.
Nem szeretnék többet hozzászólni a panaszhoz, várom a bíráló adminisztrátor döntését.
 
  • Vicces
Reactions: Boyka1203

Dzsoii

Újonc
2019. 12. 26.
36
20
V2 karakter
Harvey Osborne
1. Ha a van indokom rá, márpedig ez elég indok hogy szándékosan töri a kocsimat és szórakozik velem, akkor miért ne foghatnék rá fegyvert? A fegyver nem volt nálam, hanem elmentem érte igy nem értem az indokolatlan fegyverviselést. 2. Mi az hogy nem vagy te rendvédelmis hogy akciózz?! Az akció szó fogalma gondolom megvan, így egyértelmű hogy nem csak a rendvédelem akciózhat Illetve adminnak való hazudás? Ide random témák vannak terelve, de ezzel is alátámasztva azt hogy nem figyelted az ügyet.. Hogy miért? Állításod szerint végig nézted stb, akkor miért másolod be a logot hogy fegyverre fegyvert ránt? Ha az előzményeket láttad volna akkor nem is hoztad volna ezt a logot ide mivel ez egy feltételezés volt amit ooc vitattunk meg ,ennek is volt előzménye. Tehát az ügyet nem is nézted rendesen...Mégegyszer mondom hogy volt indokom, mivel szándékos kárt okozott nekem s én IC lányként nem fogok elkezdeni ott boxolgatni. Ezért mentem el AKKOR és csak AKKOR a fegyveremért amire mint mondtam megvolt az okom, ezután lerakásra került. Emeltt felhozol olyanokat hogy PK-val való fenyegetőzés? Megkaptam érte a büntetésem, amit elismerek és ennyi. Nincs benne az indokba, ez csak szimplán ide lett rakva hogy engem minősítsen.. mindent megmagyaráztam, nincs több hozzá fűzni valóm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.