Sophia Murphy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hauntedwalls

Újonc
2020. 06. 27.
22
36
V4 karakter
iker barrios
LV karakter
kai paull
V2 karakter
-
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Murphy​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Sophia​
A.4 Születés ideje: 04/02/1994​
A.5 Születés helye: LAS VENTURAS - SAN ANDREAS - 89101​
A.6 Nem: Férfi /

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: 489 Hall Street, Las Venturas, SA, San Andreas, 89101​
A.8 Telefonszám: 741 554 140
A.9 E-mail cím: thesophiamurphy@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: VÁLASZOD HELYE​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Las Venturas.​
A látogatás intervalluma: 08/01/2014- 07/02/2016​

Kérdéssek
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[X] Igen​
[—] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
A szervezet weboldalán láttam, akadémia ciklus nyílt.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nem.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
-​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem éltem soha ilyen szerekkel.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 15​
D.2 Neved/beceneved: Kristóf. (Mindkettő ugyanez.)​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Kristóf vagyok, de haveroknak csak zoley. Ez a név egy iskolai félreértés következtében ragadt rajtam. Jelenleg Vecsésen élek testvéremmel, illetve anyukámmal egy kertes házban. Apámat sose ismertem, ami eléggé bánt de valahol örülök is neki. Most fejeztem be az általános sulit egy eléggé szép bizonyítvánnyal. Szabadidőmet általában a számítógépezés, a biciklizés illetve a Photoshoppolás teszi ki, ami nálam élménykép készítésnél előnyt élvez. Az RP-t anno 2016-ban kezdtem el egy nagyon régi barátommal egy ''HLRP'' nevezetű szerveren. Az egész 2017 nyaráig ment így, mikor is bann ért minket az adott szerveren. Ennek hatására döntöttünk úgy, hogy áttértünk egy komolyabb RP szintre a SeeMTA v3-as szerveren. Az egész teljesen jól ment, addig a pontig ameddig egy frakcióba kerültünk. Nagyon eltávolodtunk egymástól a folytonos vita, és ehhez hasonló dolgok miatt. Miután ő kilépett egyedül folytattam amikor is megismertem az egyik haverom akinek köszönhetően ''Komoly RP'' tudásra tehettem szert. Bevezetett a banda RP világába, majd azután a rendvédelmis RP világába. Neki köszönhetem azt is, hogy most ezt a lapot írhatom, mivel ő hozott fel ide is. Elsőnek nem akartam ide regisztrálni, mert nem nagyon jött be az Amerikai RP de ahogy teltek az évek rájöttem, hogy ez az RP amiben igazán jól érezhetem magam a hangulat miatt. Remélem sikerrel járok a LVMPD-be.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Négy éve.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 3 hónapja, de nem voltam aktív a szerveren.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy fehér, kedves karakter lenne, viszont keménykezű, törekszik a maximumot kihozni magából, koncentrál a munkájára.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Mindig is a rendvédelmi frakciók vonzottak a legjobban, szeretném az eddig megszerzett tudásomat fejleszteni.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, töltöttem.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Egy teljesen más alapokra, és jogszabályokra épülő rendszer. Míg Amerikában engedékenyebb jogszabályok vonatkoznak a fegyverviselésre, fegyvertartásra, Magyarországon teljesen más az elv. Egy Amerikai rendőr is teljes mértékben máshogy van felszerelve, kék egyenruhát kapnak az Amerikai rendőrök, az ing alá golyóálló mellényt öltenek, derékra taktikai övet. Az amerikai rendőrök sokkolóval is rendelkeznek, míg a magyar rendőrök csak pisztollyal. Amerikában Glockot kapnak, magyarországon berettát. Az Amerikai rendvédelemnek egy teljesen más elfogási rendszere van a fegyveres, vagy körözött bűnözők elfogására, ezt Felony Stopnak nevezik, nagy fegyelemmel, odafigyeléssel végzik, Magyarországon ilyen mód nincs kifejlesztve. De ha csak egy Traffic Stoppot nézünk, ami egy igazoltatásnak felel meg, az is teljesen máshogy van felépítve amerikában. Míg ott az igazoltatott fél az autóban marad, magyarországon akár ki is szállítják. Amerikában a rendőr az igazoltatott holtterében marad, hogy elkerülje az esetleges lövöldözést, és ne adjon esélyt arra, hogy lőfegyvert rántsanak rá. A járőrautó felszerelése közé tartozik egy Shotgun illetve egy Beanbag is. A járőrautók általában Ford Crown Victoriák abból is a rendőrségnek kifejleszett Interceptor verzió, de ugyanilyen a Ford Explorer Utility is, vagy akár a HSIU-nál jól bevált Dodge Charger, Magyarországon leginkább Opelokat, Audikat használnak járőrszolgálat teljesítésére. A divíziók felépítése is teljesen máshogy néz ki, míg amerikában egy Metropolitan Division sokkal felszereltebb, mint magyarországon egy Készenléti Rendőrség, vagy akár a SWAT-TEK.

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dagika és Renato

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Ms. Murphy,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: Renato

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Ms. Murhpy,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.