Sophia Madison jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Sophia Madison

- Születési helye, ideje -
1995.05.04. Los Santos.

- Elérhetőség (telefon, email) -
1304080

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Logisztikai ügyintéző.

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Sophia Madison a becsületes nevem. igazából a fiatal korom nem volt valami jó mert 3 éves koromba nevelő szülökhez kerültem. Édesapám és Édesanyám egy lövöldözés során életétt vesztették. 5 éves koromba keztem járni iskolába majd logisztikai ügynök szakmára mentem és befejeztem.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Mint ahogy fentebb mondtam Logisztikai ügyintézős szakmát tanultam és szeretnénk benne rész venni vagy is elhelyezkedni.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Dávida Mihály vagyok, 15éves. Szabolcs - Szatmár - Bereg megyében élek szüleimmel, és testvéreimmel! Eléggé sok hobbim van, általában Focizni szoktam, Futni, számitógépezni és még ehhez hasonlók. Nagyon sokat MTA-zok, RP-zni már régóta RP-zek, és ismerek minden fogalmat, és RP szabályt, és azon belül a hasonlókat. Ha megunom az MTA-t akkor áttérek a Rocket League-ra, Warzone-ra, LOL-ra, CSGO-ra, meg ilyen hasonló játékokra amelyek elüzik az unalmasságomat. Eléggé sok szabadidőm van, még iskola időben is, és ezáltal tudom teljesiteni a perceket de persze ez már más téma.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Szeretnénk sokat és jókat RP-zni és egy jó közöséget látni.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Sokat RP-znénk egy nem darálni akarnánk jönni.

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
2021-01-01 16:38:00 kor regisztráltam level 22 20 k+ perc.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/a/tL0ouAG

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal? -
Persze.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Nincs.

- Elfogadod-e a frakció szabályzatunk minden pontját és ígéred-e, hogy annak megfelelően cselekszel?! (igen/nem) -
Igen.


 

Zrinyi Mark

Fórum betyár
2019. 02. 24.
1 070
66
18
V4 karakter
Mark Hansen
LV karakter
Thomas Jhonson
V2 karakter
Mark Lavery
WUv9PAS.png


Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Várunk egy TeamSpeak meghallgatásra a napokban!))

Üdvözlettel:
Mark Lavery
Igazgató-helyettes
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.