Sophia Gregory jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

daniell0

Újonc
2024. 02. 20.
19
1
V4 karakter
Hinako Asari

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 1 éve.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- .
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- .
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 4 551 perc.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 272898.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- még nem nagyon voltam frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- jelenleg még nincs.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- szeretnék egy rendvédelemi frakció tagja lenni a szerveren. Nagyon sokat gondolkodtam rajta hogy melyik rendvédelemi frakció lehet a legmegfelelőbb számomra, és így hát az NNI-re esett a választásom. Mert ez a bizonyos frakció nagyon felkeltette az érdeklődésemet, és szeretném minél színesebbé tenni frakció RP-t.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétközben maximum 5 órát, és ebből 3 órát az NNI-re forgatnék, hétvégén meg többet..
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- csak a v4-en.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Sophia Gregory.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, - +38-76-320-2374, - sophiagregory@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- még nem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Azért szeretnék csatlakozni mert testileg, és mentálisan is megfelelő vagyok szerintem erre a munkára. Már rég óta szerettem volna a nyomozók körében lenni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Információkat szerez, kutat, egy adott embert megfigyel, nyomoz utána. Bizonyítékok begyüjtése és bűncselekmények megakadályozásával foglalkozik
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Szorgalmas és türelmes vagyok, egy nyugodt személyiségem van. Viszont van olyan is amikor nehezen bízok meg másokban. Emellett nagyon segítőkész és odaadó vagyok. Kiálok másokért. Megvan hozzá a lelki és szellemi erőm hogy megvédjem magamat, és másokat is. Számomra az igazság nagyon fontos, értékelem ha valaki az igazat mondja és annál jobban tisztelem is! Szeretem a kihívásokat. Vannak időszakok amikor eléggé egoista tudok lenni. Sok motiváció van bennem.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Az első dolog amit tennék az az hogy felmérem a telepet, hányan vannak, hol vannak, stb. Ezután erősítést hívnék a rádión, és amíg nem ér oda az erősítés addig folyamat rádióznék a jelenlegi helyszínről és hogy mi történik. Amint megérkezett az erősítés következik a terv kidolgozása, amíg ez történik én hallgatom a felettesem parancsát és cselekszem amit kér. Ezután a területet lezárjuk, és megkezdjük a lehetséges kimenekítési akciót



4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Sophia Gregory.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: HugoBoss2

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.