Sonya D Saveria jelentkezése SGH-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brni

Újonc
2020. 07. 11.
11
9
V2 karakter
Liam O' Kenneth
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Barni-nak hívnak, 16 Éves vagyok, 4 éve játszok az SGS szerverein. Vas megyén belül Sárváron Születtem és lakok. és Szenntgotthárdon tanulok jelenleg. A napom nagyobb részét gép elött töltöm. Gépezésen kívül még szeretek, filmeket/sorozatokat nézni és egyéb dolgokkal tölteni az időm. energetikusnak találnak, és nagyon pozitívan állok a dolgokhoz általában.

Mióta játszol a szerveren?

2017.02.10. óta játszok a szerveren. És jelenleg 75891 játszott percem van.

Eddigi elért dolgok:

75000+ Játszott perc.
400+ Milliós vagyon.
Sok barát.
NNI. - Főtörzsőrmester / Nyomozó
ORFK. - Főtörzsőrmester
KOB. - jelnlegi frakcióm

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Ki szeretném magam próbálni SGH-ként a szerveren, szeretnék egy jó, összetartó csapat tagja lenni, szeretnék a játékosok kissebb problémáin segíteni, és az adminisztrátorok dolgát egy kicsit könnyíteni.

Miért téged válasszunk?

Eléggé pozitívan állnék neki az egésznek, és mindig is szerettem volna ilyen pozíciót betölteni a szerveren, és szerintem eléggé tisztában vagyok az RP-szabályzattal.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Naponta 6 órát minimum.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

8-10 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Megértetem vele hogy nem tudok ez ügyben segíteni, és hogy admin felé fordúljon ezzel a problémával, ha bármilyen bugg miatt tk-zódott le az autója. Vagy pedig vontatassa el szerelőkkel.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Megmondanám neki hogy két szerelőtelep van a szerveren, Fix&Drive és az SCCS. Mindkettőt megtalálja a térképen Fix&Drive SF-ben helyezkedik el, SCCS pedig LS-be. A 222-222-es vagy 444-444 es számmal ki tudja hívni a vonatósokat, ami helytől függően olcsóbb, drágább. mindkét szerelőtelepen létezik két sáv, Simasáv, gyorssáv, a gyorssávon 700 ezret kell fizetni, a simasávon pedig annyit amennyit a szerelő kiszámol.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza - Mivel itt tud munkát felvenni, Iratokat csináltatni/megújítani.
Autósiskola - Ha legálisan szeretne közlekedni a játékos autójával/motorjával kihagyhatatlan egy vezetői engedély.
Autókeresedés - Ha már van a vezetői engedélye a játékosnak, akkor egy autó vagy motor kihagyhatatlan mellé a gyorsabb közlekedés érdekében.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

RP Közben válaszolnék egyszerű és rövid válaszokkal a játékosnak.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Jelzem egy Adminisztrátornak, vagy ha esetleg nincs elérhető adminisztrátor, tudatom vele hogy ezért szankcionálhatnak és hogy ne hírdessen többet ilyent.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.