Sony Shelby jelentkezése See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Sony Shelby
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 73524
IC SZINT: 39-es színtű vagyok.

KOROD: 17 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): ; ;
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen mindkettővel rendelkezem.

EDDIGI FRAKCIÓID: Omsz-ben voltam egy hétig, valamint ORFK-ba voltam 3 hónapig. Orekhovskaya Bratva is voltam elég sokáig azt hiszem 4 hónapig. Most Taxiba vagyok 2 hete és jelenleg Sofőr állásba dolgozom.
TÁVOZÁSAID OKA: Az OMSZ-ben más lett a leader, és automatán kirúgtak a frakcióból,. Az ORFK-ba pedig 3 hónap után úgy döntöttem, hogy kilépek ,ugyanis már nem nagyon játszottam a szerveren, illetve más elfoglaltságaim voltak. Orekhovskaya Bratvából egy éve léptem ki ilyenkor online oktatás volt aztán mellette mivel elég sok elvárandó volt nem nagyon volt annyi időm, mint most azért léptem ki ,mert nem akartam a frakció terhére lenni a sok tanulás mellett.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Valamikor 2020 nyarán voltam utoljára a frakció tagja.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: William R Sony
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Itt hagytam a szervert egy kis időre és emiatt adtam le az SCCS-s szerelőt is azt hiszem vontatósig jutottam akkoriba.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3 óra körülbelül.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra körülbelül.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Egy 17 éves srác vagyok aki gimnazista. Szabadidőmbe vagy játszok vagy a barátaimmal lógok. Nem mondanám magam egy nagy tanuló típusnak, de azért nem olyan rosszak a jegyeim. Még a jövőmet illetően még nincsenek nagyobb terveim az életbe. Még ami majdnem a mindennapjaimhoz kapcsolódik ,hogy aktíván járok konditerembe. Eléggé egy türelmes és értelmes személyiség vagyok a koromhoz képest, vagyis a barátaimtól ezt hallottam. Nagyjából ennyit tudok mondani ,így magamról.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Szeretnék a frakció tagja lenni ,mert régen is szerettem mikor játszottam a szerveren ,mint most ,és adnék magamnak még egy esélyt itt az SCCS-be. Úgy érzem megvan a kellő ambícióm hogy újrakezdjem ezt az egészet.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Nincsen nagyon, amit ide megjegyeznék maximum annyi, hogy kicsit gyorsan gépelek ,és ha valamit elírtam vagy nem értetek nyugodtan szóljatok.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
A fórumon feltüntetett ig neved elavult. Frissítésére 12 órád van. @dex
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontok egyikén. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
Időpontok:
2022.06.20. 20:00
2022.06.21. 20:00

See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.