FA/SA bírálatára vár Soma Smith - Ted

WM Series

Újonc
2023. 05. 31.
12
4
V4 karakter
Soma Smith
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Soma Smith

A ban időpontja:
2023.07.11.

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Ted

A ban oka:
Adminisztrátor minősítése

Amiért szeretnéd az unbant:
Az IC nevem Soma Smith, és a SeeMTA V4 szerver aktív játékosa voltam. Sajnálatos módon, 2023.07.11.-én bannolást kaptam a szerverről adminisztrátor minősítése miatt. Elismerem, hogy az adott helyzetben nem megfelelően viselkedtem, és nem tartottam tiszteletben az adminok munkáját és döntéseit. Megértettem, hogy viselkedésem nem csak a szerver szabályzatával volt ellentétes, hanem a közösségi normákkal is. Szeretnék őszintén bocsánatot kérni minden érintett adminisztrátortól az okozott kellemetlenségekért. Tanultam a hibámból, és ígérem, hogy a jövőben tisztelettudóbb és felelősségteljesebb módon fogok viselkedni. Nagyon szeretnék visszatérni a szerverre, mivel a SeeMTA közössége sokat jelent nekem, és szeretnék újra részt venni a közös játékban. Remélem, hogy megadjátok nekem a lehetőséget, hogy bizonyítsam, megérdemlem a második esélyt.
Köszönöm, hogy időt szakítottatok a kérelmem elolvasására. Várom a válaszotokat.

Üdvözlettel,
Dani


Megjegyzés:
Tisztában vagyok vele, hogy a szabályok mindannyiunk érdekét szolgálják, és ígérem, hogy a jövőben ezt szem előtt tartva fogok cselekedni.