Elutasítva Soma Smith-->Ted

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

WM Series

Újonc
2023. 05. 31.
9
3
V4 karakter
Soma Smith
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Soma Smith

A ban időpontja:
2023.07.11

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Ted

A ban oka:
Adminisztrátor minősítése

Amiért szeretnéd az unbant:
Tisztelt bírálók! Ismertetném felétek, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a magyarázatom és a történtek elmesélése nem mentesít az általam le írt szavak, kritizálás alól. Én csak szeretnék egy jó közösségben RP-zni, változtatni azokon, amiket elkövettem a szerverre való kezdőkénti fellépésemkor. Így utólag is szeretnék elnézést és bocsánatot kérni a viselkedésemért, nem kellett volna az a szó elhagyja a számat, jól tudom. Szeretnék újra a barátaimmal RP-zni a szerveren. Őszintén, nagyon megbántam amit írtam, ha esetleg újra játszhatok majd a szerveren, minden erőmmel azon leszek, hogy legközelebb ilyen ne forduljon elő.


Megjegyzés:
Ez a dolog már több, mint fél éve történt, és tudomásom szerint Ted már nem tagja az admin team-nek. Szeretném részletesen elmesélni a történteket: Kocsikáztam a városba, és megláttam egy gyalogos embert, majd megálltam mellette és megkérdeztem tőle, hogy nem-e kell neki fuvar, ő erre az válaszolta, hogy: "takarodj innen a büdös k....a anyádba". Erre persze nem reagáltam valami jól, és azt mondtam, hogy: "Menj akkor anyukádba". Ezután ő admint hívott (Girust), aki Nonrp vádjával jailbe rakott, mivel elméletileg a srác a szerveren egy befolyásos fegyveres ember, viszont nem látszott rajta a fegyver, így nem tudhattam. Rá pár napra megtetszett egy autó északi benzinkúton, és odamentem a tulajához és megkérdeztem, hogy eladó-e. Mint ez később kiderűlt ez szabályellenes, tehát nem kérdezhetem ezt meg random egy embertől. Emiatt a srác admint hívott(Tedet), akinek azt mondta, hogy ha eddig nem volt jailem, akkor ne adjon most se. Viszont ahogy kiderült az előbb, már volt egy (Nonrp). Megkérdezte, hogy miért kaptam ezt a jail-t és én elmagyaráztam neki, hogy mi hogy történt. Ekkor ő megkérdezte, hogy ezért miért kaptam jail-t, mert nem tudhattam, hogy fegyveres a srác, és amúgy is IC ügy volt. Erre én azt válaszoltam mérgemben, hogy azért, mert az admin aki bírálta "fogykos". Röviden tömören ennyi történt akkor, és emiatt Ted örökös ban-t osztott nekem. Amikor ez történt én még nagyon kezdő voltam a szerveren, nem tudtam még mit hogy kell csináljak és azt sem, hogy ilyen szigorú szabályok vannak. Ha ismét játszhatnék a szerveren nem követném el újra ezeket a hibákat és arra törekednék, hogy példás RP-vel játszak a szerveren. A bírálatotokat előre is köszönöm bármi is lesz a végkimenetel!

 
  • Fájdalmas
Reactions: Bari

dxminik

‏shift lead am
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 154
8 730
20
V4 karakter
Killian Burns
Ez nem fog levételre kerülni, főleg nem ilyen hamar.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.