Soichiro jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

darage

Aktív fórumozó
2019. 01. 30.
291
190
22
Uganda
LV karakter
Gracia Dei
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
Soichiro Kobayashi

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
2 és fél éve lassan ,11.350 játszott percel rendelkezem jelenleg .

Hányas szintű vagy?
48

Hány éves vagy?
17

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Nagyjából mindegyik frakcióban voltam már , voltam jópárnak leadere is .Rengeteg oka volt annak ,hogy miért hagytam el bizonyos frakciókat , volt mikor meguntam a játékot , volt mikor épp nem jöttem ki a leaderrel ,vagy meg lett szüntetve a frakció ( honvédség )kaptam más lehetőséget , vagy nem volt időm mert dutyzni kellett .Sorolhatnék 1000 meg 1000 okot de szerintem ennyi épp elég lesz ./COLOR]

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Minek hazudjak mint az átlag , a szerveren valahogy sosem tudtam kezelni a pénzt ,vagy egy görbe este után jövök fel és verem el a pénzem kaszinón vagy csak szimplán a jómagam idótaságából adandóan .Kevés a pénzem viszont rengeteg időm van így a szerelésre sok időt tudnék fordítani .

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen és igen .

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
Sok mindentől függ de szerintem 3 órát minimum tudok napi szinten .

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
https://imgur.com/a/EfERK7i

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
https://imgur.com/a/EfERK7i

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
Balázsnak hívnak ,nem tudom hogy Soyer vagy te Koji fogod eldönteni e hogy felvesztek vagy sem de nagyjából ismertek .17 éves vagyok Kecskemét melett egy kisebb városban élek .Középiskolás vagyok jelenleg , ún.kéttanítási nyelvű tanítási rendszerben tanulok .Nagyon sok féle sportot kipróbáltam már , jelenleg nem sportolok ,iskola melett dolgozom ezért írtam fentebb hogy 3 ... 4 órát tudok lenni de szerintem az sem kevés meg persze nem minden nap van meló .Nagyjából ennyi örülök hogy elolvastad , szokeresz.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Jelenleg nincs tagfelvétel. Elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.