Sógi TeamSpeak moderátori jelenkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sógi

Írnok deák
2019. 09. 15.
660
1 184
Mordor (Miskolc)
V4 karakter
Dr Shadrias Starsky
IG neved

Shadrias S Shakur

Mióta használod a TeamSpeaket?

Kb olyan 4-5 éve használom

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Elég sokat, mivel ott vagyok fent, ha játszom vagy ha beszélgetek ismerősökkel, barátokkal egyaránt.

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

Hétköznap olyan 4-5 órát. Viszont hétvégén vagy szünetekben ennek a dupláját is.

Miért válasszunk be téged a csapatban?

Barátságos vagyok, nagyon alkalmazkodó is egyben, türelmes is vagyok másokkal szemben. És elég aktív is vagyok a ts szerveren.


Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz?

Aktívan tölteném az időmet, a Ts Ügyfélszolgálatban, várva, a nem regisztrált játékosokat vagy a válaszra szoruló játékost.
Mivel elég aktív vagyok Ts-en ezért tudok, nagyobb ügyekben is segíteni, ha úgy alakul a helyzet.



Miért szeretnél a csapathoz tartozni?

Egyik ismerősöm is moderátor, láttam ahogy csinálja a dolgát. És nagyon megtetszett és érzem magamban a potenciát, hogy ezt meg is tudjam csinálni.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását?

Először is, megkérdezném, miért is van a szerveren. És hogy tisztába van e a szabályokkal. Ha nincs el magyarázom neki azokat . Majd megkérdezem
játszik a magán az rp szerveren. Ha igen, de még kezdő,segítek neki hogy mit hol tud elkezdeni, alap szabályokat elmondok neki.


Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

*Kulturált megnyilvánulás a másikkal szemben.
*Ne káromkodjon,legyen moderált az ember.
*Ne használjon Music botot és ehhez hasonló programokat.

Ismeretség a teamen belül?

Van egy ismerősöm aki régóta moderátor a szerveren ő nem más mint Valdesz.

Referenciáid

Mióta beregisztráltam a szerverre, azóta a rendőrségi állományban tartózkodom, panasz nélkül.

Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?


Először meg próbálom elmagyarázni neki hogy nekem nincs jogosultságom rá, hogy adjak neki. Ha nem érti meg szólok egy nagyobb Moderátornak,
ha vele se ért szót, akkor egy meghatározott időre szankcionáljuk.


Mutasd be magad egy 5-10 mondatban.

Majzik Patriknak hívnak. Alsózsolcán élek, Miskolc mellet. Jelenleg végzős vagyok elektro szakon. Viszont nem itt szeretnék
elhelyezkedni.

Inkább a rendőrség az ami nagyon foglalkoztat, mivel édes apám is az és a család nagy része is ezért meg van az oka.
Jelenleg a szabad időm legnagyobb részét itt töltöm. Régen nagyon sokat rpztem, még SAMP-on. Csak hát rá untam, nem volt kivel játszani, se szerver nem volt.
Így ott hagytam, majd jött itt egy lehetőség és hát éltem vele. Jól is tettem, mivel nagyon szeretem ezt csinálni, ezért is határoztam el hogy szeretnék

Moderátor lenni, mivel szeretnék valamit hozzá adni a közösséghez.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Alan és Valdesz

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
CsoCso

Atolvastam a lapodat.

Sok helyesirasi hiba van.

Van nehany pont (PL: 'Miért szeretnél a csapathoz tartozni? ' 'Miért válasszunk be téged a csapatban? ' ) ahova tobbet kellene irnod. Ezek a pontok azert vannak, hogy megismerjunk teged. Esetlegesen mivel tudnal tobbet hozzarakni mint mas.

A minta az eddigi legrosszabb szerintem, de mindenkinek a sajat velemenye.

NEM TAMOGATOM

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Sógi

Morthy

see you in reality
2019. 01. 10.
1 423
1 226
22
V4 karakter
Pedro R Moore
LV karakter
Pedro R Moore
A lapod formáza szép lett, de a nagy betűméret miatt kicsit kevésnek érződik a szöveg.
A tartalommal nincsen gond, de szerintem irhattál volna kicsit többet.

Amúgy sok sikert a jelentkezésnél!
 
  • Tetszik
Reactions: Sógi

Sógi

Írnok deák
2019. 09. 15.
660
1 184
Mordor (Miskolc)
V4 karakter
Dr Shadrias Starsky
CsoCso

Atolvastam a lapodat.

Sok helyesirasi hiba van.

Van nehany pont (PL: 'Miért szeretnél a csapathoz tartozni? ' 'Miért válasszunk be téged a csapatban? ' ) ahova tobbet kellene irnod. Ezek a pontok azert vannak, hogy megismerjunk teged. Esetlegesen mivel tudnal tobbet hozzarakni mint mas.

A minta az eddigi legrosszabb szerintem, de mindenkinek a sajat velemenye.

NEM TAMOGATOM

Noel
Kedved Noel.

Én az építő jellegű kritikákat mindig is szívesen olvastam és tanultam belőle.
Amit megjegyeztél, igazad van, lehet többet is írni hozzá. Én ennyit gondoltam hozzá írni, számomra elegendő volt és a minimumnak is.
A helyesírási dologra esetleg tudnál példát is mondani? Mert én ahogy át olvastam (többször is) nem találtam az írásomban hibát.
A minta az a te véleményed, sajnálom hogy nem tetszik neked, nekem személy szerint tetszik, ezért is csináltam ilyenre.
Köszönöm hogy vetted a fáradságot, és írtál a jelentkezési lapom alá.

Patrik
 
Utoljára szerkesztve:

Sógi

Írnok deák
2019. 09. 15.
660
1 184
Mordor (Miskolc)
V4 karakter
Dr Shadrias Starsky
A lapod formáza szép lett, de a nagy betűméret miatt kicsit kevésnek érződik a szöveg.
A tartalommal nincsen gond, de szerintem irhattál volna kicsit többet.

Amúgy sok sikert a jelentkezésnél!

Kedves Morty.

Igazad van, írhattam volna többet. De én ennyit elégnek éreztem.
Örülök, hogy tetszik a formázás. A betű méret szerintem megfelelő, de ahogy leírtad, kicsit jobban szemügyre vége, értem mire gondolsz.
Köszönöm szépen!

Patrik
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Morthy

Noel.

Szeretem a 🍒-t.
2019. 05. 18.
442
1 059
V4 karakter
Kayden Reed
Kedved Noel.
Én az építő jellegű kritikákat mindig is szívesen olvastam és tanultam belőle.
Amit megjegyeztél, igazad van, lehet többet is írni hozzá. Én ennyit gondoltam hozzá írni, számomra elegendő volt és a minimumnak is.
A helyesírási dologra esetleg tudnál példát is mondani? Mert én ahogy át olvastam (többször is) nem találtam az írásomban hibát.
A minta az a te véleményed, sajnálom hogy nem tetszik neked, nekem személy szerint tetszik, ezért is csináltam ilyenre.
Köszönöm hogy vetted a fáradságot, és írtál a jelentkezési lapom alá.

Patrik
CsoCso

Vesszok kitetelere gondoltam. Tehat, En ugy vagyok vele hogyha valaki hasznalja a vesszoket az tok jo, de akkor mindenhova tegye is ki.(Elismerem, En sem teszem ki mindenhova, de probalkozom. Es tobbszor is atolvasom az adott szoveget, hova kellhet meg valami. De gondolom ezt te is megtetted.) Nem csak oda ahol egyertelmu. De, ha ezt elengedjuk, akkor tenyleg neked van igazad. Nincs benne.

Noel
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect

aDoma

Újonc
2019. 02. 13.
27
19
V4 karakter
Rowan Caden
Kedves Sógi! Ismerlek, nagyon kulturált vagy, mint viselkedés, mint beszédkésség gyanánt. Szerintem jó lap lett én Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Sógi

Sógi

Írnok deák
2019. 09. 15.
660
1 184
Mordor (Miskolc)
V4 karakter
Dr Shadrias Starsky
CsoCso

Vesszok kitetelere gondoltam. Tehat, En ugy vagyok vele hogyha valaki hasznalja a vesszoket az tok jo, de akkor mindenhova tegye is ki.(Elismerem, En sem teszem ki mindenhova, de probalkozom. Es tobbszor is atolvasom az adott szoveget, hova kellhet meg valami. De gondolom ezt te is megtetted.) Nem csak oda ahol egyertelmu. De, ha ezt elengedjuk, akkor tenyleg neked van igazad. Nincs benne.

Noel

Kedves Noel

Örülök hogy erre te is oda figyelsz, mivel ténylegesen szebbé tudod tenni vele a mondataidat, egy vessző, egy pont, egy nagy betűs kezdés.Minden.
Sokat hozzá tud tenni, magához egy apró mondathoz.
Ezzel jó magam is így vagyok, igyekszem rendezetten írni a mondataimat, és szebbé tenni őket.
Köszönöm szépen, hogy kifejtetted pontosabban mire is gondoltál, az első hozzászólásoddal. Átnézem a lapomat, és törekszem arra, hogy korrigáljam amit megjegyeztél.

Patrik
 
  • Imádom
Reactions: Noel.

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
927
2 994
23
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontjairól hamarosan, fórumon lesztek értesítve.

Amennyiben egyik időpont sem felel meg számodra, jelezd felénk!
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.