Sofia Zachary Trstme felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Adrián0212

Újonc
2020. 04. 20.
54
116
V4 karakter
Kyle S Collins
V2 karakter
Sofia Zachary
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Sofia Zachary

Panaszolt fél admin neve:
Trstme

Panasz pontos megfogalmazása:
Sziasztok! Nem értem miért én kaptam jailt mikor a g merci sofőrje látta a lövöldözést, direkt meg is állt ott fedezéket biztosítva a törvényszegőnek, majd azzal hogy kiszállt konkrétan ő PG-zett, mert megölette magát. A helyzetet fel kellett volna ismernie, és olyan gyorsan elhúzni onnan menekítve a saját életét.

Bizonyítékok:
Srác szemszögéből És a képek:
Megjegyzés:
Köszi nincs.
 

TrstMe

A legjobban teljesítő Adminisztrátor | 2023
SzerverAdmin
v2
2020. 01. 22.
105
265
V2 karakter
Ezra_Halcyon
Helló!



Nem értem miért én kaptam jailt mikor a g merci sofőrje látta a lövöldözést, direkt meg is állt ott fedezéket biztosítva a törvényszegőnek, majd azzal hogy kiszállt konkrétan ő PG-zett, mert megölette magát. A helyzetet fel kellett volna ismernie, és olyan gyorsan elhúzni onnan menekítve a saját életét.


A videón tökéletesen látszik, hogy a gépjármű totálkáros lett az ütközést követően, az egyetlen menekülési útja gyalog történhetett volna, de mire kiszállt meghalt. ( Az ütközés Sofia_Zachary részéről nem volt RP-zve, ezügyben figyelmeztetés elhangzott, mások oldalról a szándékosságra figyelmeztettem Ayden_El_Sentaro-t. ) + Ha a civil nem hagyja el a helyszínt sem az a megoldás, hogy fejbe lövöm ezért, kezdeményezhetsz RP szituációt, előállítást vele de erről itt nem beszélhetünk a gyors halála bekövetkezése miatt.

Rendvédelmi oldalról fegyvertelenre lőni se szabadna, fegyvertelen életének kioltása pedig DM-nek minősül.
• A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés).
 

Adrián0212

Újonc
2020. 04. 20.
54
116
V4 karakter
Kyle S Collins
V2 karakter
Sofia Zachary
Sziasztok!
Tény, nem lőtt, de miért szállnál ki keresztűz közepén? Lőnek mindkét oldalról, logikus, hogy valamelyik le fogja lőni.
k-p-2024-01-17-180514921.png
Karakterét jelen esetbe szerintem inkább azzal kockáztatta, hogy azonnal kiszállt, sokkal több esélye lett volna túlélni a kocsiban, vagy esetleg késöbbi időpontot választani a kiszállásra, és a menekülésre, amivel kevésbé kockáztatta volna a karakterének az életét.
Ha meg annyira segíteni akart az üldözöttnek, akkor várja már meg azt, hogy nem daráljuk éppen egymást, szálljon ki, és segítsen, jelen esetben a kivitelezés eléggé szerencsétlenül sikerült, de ha nem én lövöm le, akkor lehet a "társa" lövi le, mert lőttünk egymásra.
 

TrstMe

A legjobban teljesítő Adminisztrátor | 2023
SzerverAdmin
v2
2020. 01. 22.
105
265
V2 karakter
Ezra_Halcyon
Tény, nem lőtt, de miért szállnál ki keresztűz közepén? Lőnek mindkét oldalról, logikus, hogy valamelyik le fogja lőni.

Karakterét jelen esetbe szerintem inkább azzal kockáztatta, hogy azonnal kiszállt, sokkal több esélye lett volna túlélni a kocsiban, vagy esetleg késöbbi időpontot választani a kiszállásra, és a menekülésre, amivel kevésbé kockáztatta volna a karakterének az életét.
Hogy egy másik perspektívát is megmutassak a képen látható, hogy a kiszállás már a keresztharc előtt megkezdődött, te a saját és abba pillanatba lévő tudásod szerinti civil életét kockáztatva döntöttél úgy, hogy most lesz az a pillanat amikor feladod eddig biztonságosnak bizonyult fedezékedet.

... de ha nem én lövöm le, akkor lehet a "társa" lövi le, mert lőttünk egymásra.
A killogban a te neved szerepelt nálam Ayden_El_Sentaro halálának okozójaként, így a feltételezések végére is járnék ezzel.

A kiszállás pillanatában nem volt se tűzharc, se fegyver tartva rá, se utasítás amit követnie kellett volna az irányodból, így PG nem történhetett, senki nem számít arra, hogy pont egy olyan ember miatt fogja a halál érni, akinek az a dolga, hogy elsősorban megvédje őt. (Mindaddig amíg van lehetőség az emberélet megóvásával lezárni az ügyet.)
Tőled szemből érkezett neked az erősítés, ami okot adott volna higgadtan, és a mindenároni lövöldözés nélkül lebonyolítani a helyzetet.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok!
Áttanulmányoztam a videót, és az alábbi bírálatra jutottam.
Ha kocsiból kilőtte volna Aydent a panasztevő fél, akkor megérteném ezt a DM vagy éppen a fegyvertelenre való lövéses érvelést.
A videón azonban tökéletesen látszik hogy Nicholas fedezékként használta a társát (és autóját), majd amikor a társa kereszttűzben kiszáll kapja a fejest.
Nem is értem hogy részéről úgy mi is volt az elképzelés.
Sofia helyzetében nagy eséllyel én is fejbelőttem volna, tekintve hogy szinte elkerülhetetlen volt.

A jailt tedd kérlek TrstMe semlegessé, a panasz jogos.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.