Sofia Wiedeman jelentkezése.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Reyes

?
2019. 01. 12.
207
97
V4 karakter
Reyes Fuentes
V2 karakter
Becky D'Knox

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gyuszi. 15 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2018-12-04 20:17:58, 104352 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Az utóbbi időben elégé elkezdtem figyelni az UCP-m re és ez abból is meg látszik, hogy 7 hónapja nem volt adminjailom. Bannom nem volt hála Istennek és arra törekszem, hogy se aj, se bannom ne legyen a továbbiakban.

aj
ban
névvváltás~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen rendelkezem mind a 2-vel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Most a vírushelyezetben napi 4-5, de van amikor esetelg 6-7 órát.
Iskola időben 3-4 órát. Hétvégén ez az idő több. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok én Gyuszi vagyok, 15 éves. Tiszalökön élek születésem óta. Itt végeztem az általános iskolámat. Most pedig innen nem messze 15km-re járok középiskolába, rendszergazda szakra. A szabadidőmből sokat fordítok játszásra. Főként MTA-zni szoktam; de néha elő szoktam venni a Forza Horizon 4et, szökőévente még a CS:GO-t is elindítom. Szeretek csapatban játszani és dolgozni, mert szerintem egyedül unalmasabb és csapatban hatékonyabban el lehet végezni a munkát, a csapattagok ki tudják egészíteni egymást. Jártam kajakozni 5 évet és elég jó eredményeket értem el benne. Jelenleg konditerembe járok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Sofia Wiedeman ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos-i korház, 1989.03.15 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Sokat foglalkoztam az autószereléssel és szeretnék visszatérni a szakmába. Mielőtt nagyapám meghalt neki volt egy kisebb szerelőtelepe és ez is egy indok, hogy az ő nyomdokaiba szeretnék lépni. Talpra esettnek tartom magam, jó fizikummal és jó probléma megoldó képességel rendelkezek, továbbá megtudnám állni a helyem, mint nő egy szerelőtelepen. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Sofia Wiedeman vagyok. 1989.03.15.-én születtem Los Santos-i korházban. Los Santosban jártam ovódába és általános iskolába. A Los Santos-i általános iskolába jártunk a testvéremmel. Kitűnően végeztem az általános iskolámat. Továbbá beadtam a jelentkezésem a Las Venturas-i középiskolába autó szerelő szakra. Hála Istennek kitűnő eredményeim alapján felvettek oda. Itt kicsit nehezen helyezkedtem el az új társaságba de 1-2 hónap alatt már jól kijöttem mindenkivel. Itt se csalódtam magamban hiszen itt is kitűnő eredményel mentem végig a középiskolán. Miután végeztem a tanulmányaimmal nagyapám autószerelő műlyébe helyezkedtem el. Ott tanultam meg jóformán a szakma csinját-binját. Miután nagypapám meghalt csődbe ment a szerelőtelep.

Aláírás:

Sofia Wiedeman

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Esli

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
27
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.