Sofia Ramirez jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine

x3zePcK.png


IG neved:
- Sofia Ramirez -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2-3éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- 5napra voltam ki bannolva Zaklatás índokal -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMta V2 Ts szerverén voltam kereken 2évig -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5órát -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3órát biztosan de tőbbet is tudok -

Miért pont téged válasszunk?:
- erre a kérdésre nem nagyon a sablon dumát akarom leírni. De van nagyon sok tapasztalatom és szeretek Teamspeak-on aktívkodni! Persze nagyon sok időt szoktam fent tölteni így aktivitásommal se lenne gond! -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Igazából én az a személy vagyok aki nagyon szeret segíteni amiben csak tud és ezért szeretnék moderátor lenni hogy segítsem mind azokat a embereket akiknek segítségre van szüksége, panaszuk van vagy esetleg nem regisztráltak vagy nem igazán igazodnak el a TeamSpeak 3 szerveren! -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Természetesen meghallgatnám mit nem tud vagy mit nem ért az adott személy ha módomba áll és tudom is választ akkor szívesen segítek ha ez nem megy akkor felkeresném a kollégáim és utánajárnék! Persze küldenék neki egy bemutatót ahol mindent elmondanak hogy nézze meg és utána ha van még gond akkor nyugodtan keressen meg -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Hát az aktivitásommal biztos! Mivel több időt töltök el így több segítséget tudnék nyújtani és azzal biztos nem lenne baj -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Pár embert ísmerek és a legtőbb emberek ki jövök -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Természetesen az hogy a munkám miatt tiszteljenek meg engem nem a rang érdekel,én mindenhol a tiszteletért harcolok és addig megyek míg el nem érem! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Nagyon megértő személy -
- Megbízható és kitartó -
- Kedves és poénos -

Negatív:
- Ami a szívemen az a számon is -
- túlságosan őszinte -
- poénosabb vagyok az átlag embereknél -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves vagyok Jelenleg -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! Az én nevem Csikhon Adrián és 16 éves vagyok. Magyarországon élek és azon belül Tolna megye egyik kisebb falujába Felsőnánn. Az én tanulmányom a Karoszéria lakatos. Felmerülhet a kérdés mit is takar ez röviden aútó nak a külsejével foglalkozó munkás!Idegen nyelvként mégpedig a Németet tanulom. Szabadidőmbe szeretek játszani és a szakmámmal foglalkozni, nagyon sok időt szoktam ismerősökkel,barátokkal lógni/beszélgetni. Hétköznapjaimban nagyrészt gép előtt ülök. Hétvégén pedig a barátnőmmel és a barátaimmal beszélgetek! -
 
Utoljára szerkesztve:
O

Owl

Már kapásból hazugsággal indítani a jelentkezés lapot annyira nem szerencsés. 5 napra ki voltál banolva zaklatás indokkal. Nem a legsúlyosabb bűn valóban, de maga az ha már most nem vagy egyenes a jelentkezési lapodban akkor mi lenne később, ha esetleg moderátor lennél. Akkor is megesne egy-két kis hazugság? Abszolút nem tudlak támogatni, így hiába írtál egy tartalmas, korrekt lapot.
 

Lulu

Pötyögtető
2019. 01. 10.
408
304
21
Tolna Country
LV karakter
Kayson Yong
V2 karakter
Clare Carmine
Halika nem hazudás hanem ki ment teljesen a fejemből.Mert az ember az ilyen dolgokat ami nem lényeg már azt el felejti köszönöm hogy szóltál és javítom a hibát.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Várjunk még ezzel, talán majd legközelebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.