Sofia R Seid - Bone (Helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sofia R Seid >

Panaszolt fél admin neve:
< Bone >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Jogtalan Jail:
[2020-05-20 21:14:00] [Output] : [AdminJail]: Bone bebörtönözte Sofia R Seid-t 120 percre.
[2020-05-20 21:14:00] [Output] : [AdminJail]: Indok: Indokolatlan való lövöldözés
>


Bizonyítékok:
< https://streamable.com/tw6eet | https://pastebin.com/SNbHmXaW >

Megjegyzés:
< Annyi történt, hogy a társamat Dante-t lelőtték a tetőn, miközben figyelték a nagykalibereseket bent egy birtokon, ezzel eddig semmi probléma nincsen, mivel Ő(k) teljesen jogosan lettek megölve fent a tetőn. Ezután jön az, le lett rádiózva, hogy milyen kocsikkal vannak a fegyveresek, satöbb, viszont ez a fenti bizonyítékoknál megtekinthető. >
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Helloka!
Akkor 1. Nem értem miért nem Sofia nyítja meg a PK-t mikor ki sincs bannolva fórumról de lényegtelen.
2. Másik mikor behúztam TS-en el lett mondva, hogy 120percet fog kapni, akkor ő azt mondta, hogy rendben ezzel elfogadta a jailt.
Nem értem hogy ezután miért nyit PK-t. Emellett a bizonyítékokra kitérve csak 1db képet kaptam(https://imgur.com/a/2oKAX7K) sem a videót semm a logot nem kaptam meg. Amikor kérdeztem senkinek nem volt más bizonyítéka ezen a képen kivül. Az ügyet az egyetlen bizonyíték alapján bíráltam amin látszik, hogy Sofiának nem volt indoka az autóra lőni.
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni az átolvasását követően.
 

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
Amikor kérdeztem senkinek nem volt más bizonyítéka ezen a képen kivül.
Én rádírtam, TS, és PM ben is, hogy légyszives be tudsz e húzni, erre te elmentél egy másik szobába, és nem válaszoltál az üzenetemre, valamint a PM emre sem. Hogyha behúztál volna, akkor tudtam volna neked több bizonyítékot mutatni.

(Sofia kért meg, hogy írjak ide)
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
[Fogadott PM]: Dante Pousa (16): Szia, tudsz jönni TS re, megbeszélni valamit?
[Segítség] Dante Pousa: Szia mit szeretnél?
[Fogadott PM]: Dante Pousa (16): Az adminjailt, amit kapott Sofia.
[Segítség] Dante Pousa: Meglett beszélve
Én válaszoltam a PM-re nem tudom, hogy miről beszélsz.
 

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
Bocsánat, nem emlékeztem rá, viszont nem tudom, miért nem szeretted volna megbeszélni, tudtunk volna adni bizonyítékokat, satöbbi.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
Megkérdeztem Sofiát, hogy van-e valami bizonyíték az üggyel kapcsolatban. Azt mondta, hogy nincs és a jailt és elfogadta. Ezek után nem értem, hogy miért lett megnyitva a PK.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

beneyyy.

Barangoló
Támogató
2019. 06. 16.
83
222
Vecsés
steamcommunity.com
LV karakter
marcus.randle
V2 karakter
leamas.saadi
Sziasztok. Én hívtam Bone-t, én voltam a barna e60-nal.
Az elejénél Binco-ban voltunk skint váltani, visszamentünk HQ-ra, szerintem itt már egy bő 10 perce ki sem szálltunk az autóból.
Kimentünk a kapun, mentünk egy kicsit, és a főút közepén Sofia bevágott elénk, és szétlőtt minket.
Kár lenne ezért Bone-t hibáztatni, Sofia azzal jött bizonyítékként, hogy TS-en mondták neki, majd azzal, hogy rádióba is írták, amiről semmi bizonyítékot nem mutatott. Az ügy alatt is folyton azt kérte, hogy húzzuk be a barátait, egyszerűen nem tudott magáért beszélni semmilyen érdemlegeset. PK-t sem tudja megírni valamiért, egyszerűen nem értem. Tényleg nagyon kár lenne ezért admint hibáztatni, ha akkor semmit nem tudtál mondani, utólag pedig megiratod mással a PK-t.
Szép napot mindenkinek.
 
  • Tetszik
Reactions: West
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.