Bírálatra vár Sofia Night -> Zozi

Natur Jay

Újonc
2022. 07. 18.
7
0
V4 karakter
Brian Michael
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Sofia Night

A ban időpontja:
2024. 06. 28. 20:43

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Zozi

A ban oka:
Admin team minősítése.

Amiért szeretnéd az unbant:
Tisztelt vezetőség! 2024.06.28.-án kb. 20:45 körül, a Seering versenypálya meletti benzinkuti parkoloba, mikor be logoltam a játékba észrevettem hogy a kocsim össze van bugolva egy másik játékos kocsijával. Odamenetem. Mikor észrevettem, hogy egy másik játékos is ott áll. (megjegyzem nem ő volt a másik kocsi tulajdonosa) Ezután a számomra ismeretlen játékossal elkezdtem beszélgetni amikor, megszólalt a játékos majd ezt mondta idézem: "nem adnak fixet az a baj" Ekkor mondtam én, idézem: "hát nem mert köcsögök" ami miatt, zozi! örökös eltiltást adott nekem. Majd odajött zozi, és adott egy fixet! Nemsokkal később, körülbelül egy 15 perc múlva mikor éppen indultam volna a barátomért, hogy felvegyem a korháznál, megjelent zozi! Majd ezt kérdezte tőlem, zozi! idézem: "tényleg köcsögök az adminok?" Elkezdtünk beszélni arról, hogy ezt nem kellett volna meg, hogy nézze el a dolgot, plusz elkezdtem mentegetőzni, hogy nem úgy volt meg stb. Hozzáteszem zozi! teljesen és minden joggal volt fölháborodva és minden joga megvolt ahhoz, hogy örökös eltiltást adjon nekem. Utólag nagyon megbántam a dolgot, és teljes mértékben igaza van. Megszeretném kérni a Tisztelt vezetőséget, és admin csapat, nagyon sajnálom és megbántam, hogy ilyen módon minősitettem magukat! Egy szó mint száz mindenki emberből van és mindenki hibázik, de én azt gondolom, hogy minden ember kaphat egy második esélyt, és minden normális ember tettét meglehet bocsátani! Én bízom a Tisztelt vezetőség és az admincsapatban, hogy emberi szemmel bírálják el ezt az Unban kérelmet! Tisztelettel Sofia Night!

Megjegyzés:
Tisztelt vezetőség! Nagyon remélem, hogy elbirálják az unban kérelmemet, és bizom abban, hogy ujra feltudok menni játszani a szerverre! Mert ha megkérdeznének, hogy melyik Magyarország legjobb RP közössége én a SeeMTAt csak is ajánlani tudnám! Tisztelettel Sofia Night!