Sofia De Santan jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BlackJesus

Újonc
2019. 10. 31.
12
7
V2 karakter
Sofia De Santan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Teljes nevem Ördög Dániel, Daninak szólíthattok és 17 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Egészen pontosan 2017-02-10 kor kezdtem a szervert és 79,400 percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Igen,sajnos régen viszonylag sokat voltam, kitiltva még sosem voltam. https://imgur.com/a/oSGMlmp ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen,mindkettővel rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap kb 3-4 órát hétvégente akár 5-6 órát tudnék szánni a frakcióra. Tudnám teljesíteni az elvárásokat. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Ördög Dániel vagyok Csongrád megyében élek. Szabadidőmben általában MTA-zok, vagy a barátaimmal vagyok. Közel 6 éve kezdtem Rp szerverekre járni. Jelenleg középiskolába járok és Épületgépésznek tanulok, nem rég kezdtem a B kategóriás jogosítványt. Pozítvum ként magamról annyit szeretnék elmondani,hogy szeretek lehetőleg csapatban dolgozni és nem egyedül, könnyen barátkozok és szerintem mindekivel megtudom találni a közös hangot. Azért szeretnék csatlakozni a Fix&Drive-hoz hogy csiszoljak egy kicsit az RP tudásomon és fejlesszem azt. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Sofia De Santan ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos korház , 1995.08.08 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ San Fierro Auto Mechanic School ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Azért szeretnék mivel ez a végzettségem és nő létemre imdáom a kocsikat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Sofia De Santan vagyok 25 éves.A San Fierro Auto Mechanic School-ban végeztem tanulmányaimat. Autószerelő szakon végeztem kitűnő tanulmányi eredményekkel. Nem rég fejeztem be tanulmányaim. Szóval nagy motivációval vágnék bele a munkába. Sajnos még gyakorlatom nincs a szakmában de nagyon figyelmes és célratörő vagyok. Jelenleg Kamionsofőr ként keresem a kenyerem. ~

Aláírás:

Sofia De Santan

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
27
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.