-Sofia De Lovato Jelentkezése a fix&Drive-hoz-[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xnob2002

Újonc
2020. 04. 16.
18
22
V2 karakter
Tokyo De Santan

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Teljes nevem Mika Gyuri de Gyuri-nak 18-éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2020-04-10 18:57:10//14500.Perc. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/AQ8iZuI
https://imgur.com/sADw8Iq ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem mind kettövel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 1-6 Órát is rá tudnák szánni,és igen tudom teljesiteni a szabályzatot. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~

19 Éves vagyok,Nagyon szeretem az autó szerelést ithon is ezt csinálom mindig.Azért gondolkozok ezen az álláson mert nagyon szeretnék egy auto szerelö tagja lenni.
Vidéken élek napi több órát is tudnák szánni a frakciora.Van tapasztalatom a játékban és Rolaplay terén egyre jobban értem és ettöl csak jobb leszek már!.Örulnék neki ha tagja lehetnék az autó szerelöknek.Nagyon hamar alkalmazkodom az emberekhez!

~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Sofia De Lovato ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos korház.1995.05.05. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autó Szerlöi szakmát végeztem! ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert én mindig oda járok szereltetni,ezért látom hogy ott meg van a csapadmunka.És én is nagyon szeretnék egy ilyen csapat tagja lenni.Nagyon könnyen alkalmazkodom az emberekhez.És sokan ismernek már.Nagyon szeretném hogy ez legyen az állásom sok jó ember van itt!! ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Sofia De Lovató-nak hivnak,25 éves vagyok jelenleg.Auto Szerelöi Szakmunkás iskolába jártam ahol kitünö osztályzatokat értem el.Már több mint 9 éve dolgozom autó szerelöként ezért gondoltom állást váltok és a Fix&Drive csapat tagja lehetek.Voltam már a katasztrofa védöknél is onann jöttem el ide szeretnék jelentkezni autó szerelés az álmom.Nem rég Költöztünk San Fierro Városában és jött a hir hogy van egy jó állás A Fix&Drive autó szerelö,ahova még alkalmazotatt is keresnek .Tele Jó szivü emberekkel.Igy szeretnék én dolgozni egy nagyon jó közönségben!És Tudom milyen emberek dolgoznak ott és nem kerülnék rossz társaságba. ~

Aláírás:

Sofia De Lovato.
JaydenV2 válasza:
Helyeztem a megfelelő helyre.



 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.