Sofi Kozlova jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kenzsi

Zöldfülű
2021. 03. 19.
169
143
Budapest
V2 karakter
Sonia Di Cannavaro
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
sofi kozlova
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 18750
IC SZINT: 20

KOROD: 22
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): / /

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: NNI,ORFK,SCCS, jelenleg OKF,
TÁVOZÁSAID OKA: időhiány,új fk kipróbálása,kirúgás,leadás sgh miatt admin elérése céljából
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: december körül
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: liliana torschen
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: sgh miatt leadtam hogy ha admin lennék akkor előtte legyen kis ic életem

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Tominak hívnak. 22 éves . Jelenleg Budapesten élek egy albérletben. Egyenlőre még egyedül,de ha minden jól megy akkor barátnőmmel fogok. Szabadidőmet a barátnőmmel töltöm,vagy éppen gépezéssel. Jelenleg versenyszerűen sportolok,azonbelül is Kickbox és MMA. Családommal nem igazán jó a kapcsolatom,ezért nem is igazán tartom velük a kapcsolatot sajnálatos módon. Elég gyér gyermekkorom volt,de ahogy teltek az évek annál is inkább éreztem hogy mindent ellehet érni az életben csak akarni kell azt. Érettségimet letettem ezután mentem a Büntetés_Végrehajtáshoz jelentkezni. Szerencsém volt jelentkezésem után rá 2 napra hívtak is interjúra,s küldtek képzésre. Képzést követően Biztonsági felügyelő lettem,amibe jelenleg is dolgozom nem olyan régóta. A munkám számomra a hivatásom,ezt a pályát választottam,ezáltal ezzel kell beérjem,de nekem nem kell se jobb se rosszabb. Gyermekkori álmom volt hogy rendőr legyek,ehelyett BV-s lettem. Szeretek nagyon sokat hülyéskedni,s viccelődni barátokkal,de ez persze egy határig. Jófej,kedves,megértőnek tartom magam,de hát kinek mi. Nem szeretem ha hülyének néznek,s ha kibeszélnek a hátam mögött,de ezt tudtommal senki sem szereti. Szeretek ám sokat beszélni,sokszor úgy szólnak rám hogy nem akar kihűlni a gyomrom :D. Nagyjából ennyi jutott eszembe így hirtelen,köszönöm a figyelmet.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? szeretem a frakciót,jól érzem magam ezért is szeretnék újra a csapat tagja lenni

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincsen​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontok egyikén. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
Időpontok:
2022.06.20. 20:00
2022.06.21. 20:00

See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.