Snow Patrik jelentkezése a See City Car Servicebe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patriik23

Újonc
SzerverAdmin
v4
2019. 03. 24.
15
2
V4 karakter
Dylan Henderson
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Patriknak hívnak ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Körülbelül 4 hónapja regisztráltam,5000 játszott percem van a szerveren ~

Hányas szintű vagy?
~ 11~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam már,szerelőbe pontosan itt körülbelül 2 hónappal ezelőtt,volt egy félreértésem egy frakciótársammal egy farmmal kapcsolatban majd ő panaszt tett rám amit jogosnak bíráltak el,viszont megkaptam az UB-t bár szerintem a ban is jogtalan volt de ez már a múlt. 1 hónapig voltam bent SCCS-be és vontatós rangom volt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mert már voltam ebben a frakcióban és akkor is nagyon jól éreztem magam itt és szeretnék újra csatlakozni és a csapat része lenne újra ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Elég sokat játszom főleg most a szünet miatt,körülbelül 5 órát tudnék aktív lenni de ez változhat inkább növekvő irányban ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Már az előbb említettem hogy igen voltam de egy félreértés volt az egész szerintem https://imgur.com/a/Nud6Gyr ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem soha nem voltam még https://imgur.com/a/Nud6Gyr ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Patrtiknak hívnak 16 éves múltam áprilisban Szabolcs Szatmár Bereg megyében élek egy viszonylag kicsi,tízenötezer fős városban,jelenleg gimnáziumba járok emelt informatikai szakkal most fogom kezdeni a 11. osztályt elég régóta játszom mindenféle játékkal MTA-val körülbelül 3 éve játszom kisebb-nagyobb kihagyásokkal,ezt a szervert áprilisban kezdtem el,mert eddig v3-n játszottam ahol van 234.600 játszott percem viszont már ott annyira nem játszom a kevés FPS miatt,szeretek csapatban dolgozni,hisz csapatban minden egyszerűbb,jó csapatjátékos is vagyok szerintem és örülnék ha újra ehhez a csapathoz tartoznék.~
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​



Gregory O'Wyse - See City Car Service, Menedzser​
 
  • Szomorú
Reactions: Patriik23
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.