Snow Patrik jelentkezése a See City Car Servicebe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patriik23

Újonc
SzerverAdmin
v4
2019. 03. 24.
15
2
V4 karakter
Dylan Henderson
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Snow Patrik ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Először körülbelül 1,5 éve kezdtem el játszani volt kb. 30.000 játszott percem viszont abba hagytam körülbelül fél éve aztán most kezdtem újra viszont már másik felhasználóról mivel másik gépem van és nem váltottam serialt 2500 játszott percem van körülbelül. ~

Hányas szintű vagy?
~ 5~

Hány éves vagy?
~ 16 éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Régebben voltam rendőrségbe 3 hónapig majd pedig kiléptem mivel nem volt időm akkoriban játszani. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ V2-n még nem voltam szerelő csak V3-n és szeretném kipróbálni magam itt is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Körülbelül 5-t suliidőben illetve 8-10-t hétvégén.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még nem voltam soha sem. https://imgur.com/a/QrFUOMF ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Még nem voltam soha sem https://imgur.com/a/QrFUOMF ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Patriknak hívnak 16 életévemet töltöttem be ebben a hónapban,Szabolcs Szatmár Bereg megyében élek egy kisebb városban jelenleg gimnáziumi éveim közepén tartok azaz 10. osztályos vagyok,informatikát tanulok média szakiránnyal ezután szeretnék továbbtanulni valamilyen egyetemen természetesen informatikai szakon,,számítógéppel elég régóta foglalkozom, körülbelül 7-8 éves korom óta különböző fajta játékokkal játszom.MTA-val azon belül is RP-zni 13 évesen azaz 3 éve kezdtem el úgy komolyabban kisebb kihagyások természetesen előfordultak de nem volt nagyobb kihagyásom sohasem.Aktívan szoktam játszani,nemrégiben tértem vissza a V2-s szerverre játszani pontosabban 2 napja viszont összesen RP szervereken már van több mint 230.000+ játszott percem eltöltve.Szerintem jó csapatjátékos vagyok és tisztességes és véleményem szerint el tudnám látni a feladatkörömet.~

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Szia.
Magával a lappal, jailekkel nincsen gond, csak maximum a szinttel.
De ha tudnád valóban teljesíteni a leírt aktivitást, akkor én adnék egy esélyt neked.
 
  • Imádom
Reactions: Patriik23

Patriik23

Újonc
SzerverAdmin
v4
2019. 03. 24.
15
2
V4 karakter
Dylan Henderson
Szia
Köszönöm szépen,természetesen teljesíteni fogom hisz nem véletlenül jelentkeztem és írtam oda az aktivitásomat,amit írtam azt be is tartom.
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Kellemes ünnepeket.
Láttalak párszor szerelni nalunk??
Rendes srácnak tűnsz nekem egy esély megérdemelsz az aktivitásod feltételein belül.

-Támogatom-

Ui:Telefonrol írtam, színkód nincs?
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.