SMURF Jelentkezése Teamspeak Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SMURF

Újonc
2019. 08. 15.
10
1


x3zePcK.png




IG neved:


- Amanda Lorenz. -



Mióta használod a TeamSpeaket?:


- A Teamspeaket lassan 4éve használom. 2évig beszélgetésre használtam és utána elkezdtem foglalkozni a configolással. -



Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:


- Igen, voltam. Az indok magáért beszél. Szerintem nincsmit róla beszélni. A ban megnézéséhez Katt ide. -



Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:


- Sajnos még nem volt lehetőségem. -



Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:


- Naponta 4-5órát. De ez hétvégtől és hétköznaptól is függ. Hétvégén lehet 5-6órát is. -



Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:


- Amennyit fent vagyok Teamspeaken, azt mind. -



Miért pont téged válasszunk?:


- Hogy miért pont engem? Igazából mindenki más tud úgy teljesíteni mint én csak akarni kell. Szerintem azért érdemes engem választani mert "felnöttem". Végre tudok mindent normálisan kezelni, megbeszélni. Nem veszek minden kis apróságot komolyan. Szorgalmasan csinálom azt amit kell és élvezem is, mert ha nem élvezném akkor nem is jelentkeztem volna ide. -



Miért szeretnél moderátor lenni?:


- Mivel ez a Moderátor dolog nekem megfelelő munka. Tudom mi a dolgom és egyben szeretem is csinálni. Több embert megfogok ismerni és tudok segíteni embereknek. -



Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:


- A nem regísztrált játékosokat behúzom majd megkérdezem tőlűk hogy "játszanak a szerveren", majd ha "nem-et" mondanak akkor kérek 3 Teamspeak szabályt ha pedig "igent" mondanak akkor úgyszínt kérek 3 Temaspeak szabályt + Én mondok 3 Roleplay szabályt aminek a fogalmát ő nekik kell elmondani, semmikép ne olvassák mert abból nem tanulnak. -



Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:


- Minden jelentkező egyenlő, ha mondanom kéne pár dolgot akkor az aktívitást kiemelném és a beszédkétséget. Ezekben nagyon jól teljesítek. -



Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:


- Pár embert ismerek. -



Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:


- A célom mindig is az lesz hogy ne legyek kirúgva. Ameddig tudok addig fogok eljutni. -



Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:



Pozitív:
- Sokat gondolkozok egy dolgon. -
- Nehezen lehet átverni. -
- Türelmes vagyok. -

Negatív:

- Néha elbámulok és nem figyelek 1-2 dologra. -
- Nagyon rítkán elhagyok 1-2 ékezetet. -
- Néha külön üzenetekbe válaszolok. -


Mennyi idős vagy?:

- 2004.11-17-én születtem és ebből kifolyólag mindjárt 15éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Helló, 2004.11.17-én születtem a Zalaegerszegi Szent Rafael Korházban. 11Éves koromig Zalaegerszegen éltem. Ez alatt a 11év alatt kijártam az óvodát és 2 iskolában is voltam. Az 1. iskolám 1-3 osztályíg tartott. Ezután azért váltottam iskolát mert a tanárok nem voltak a legmegfelelőbbek. Ezután a következő iskolám 3-5-íg volt és ezután elköltöztünk Kaposvárra. Most itt járom a 8. osztályomat. Szemem és a hajam is barna. -
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Olyan jót röhögtem a lapodon, köszi, egy élmény volt. Az oka pedig az, hogy fogalmad sincs arról, hogy mikor születtél. :ROFLMAO:
2 hónappal ezelőtti jelentkezési lapodban idézem ezt írtad: "2005.11.17-én születtem, Zalaegerszegen a Zala-megyei Szent Rafael Korházban. "
Mostaniban: "Helló, 2004.11.17-én születtem a Zalaegerszegi Szent Rafael Korházban. "

Valamint te kettő hónap alatt öregedtél 1 évet?
2 hónnap ezelőtti lapodban: "Nem tagadom November 17-én leszek 14éves."
Mostaniban: "2004.11-17-én születtem és ebből kifolyólag mindjárt 15éves vagyok."
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem szép dolog hazudni a lapodba, úgy is kiderül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.