SMURF Jelentkezése Teamspeak 3 Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SMURF

Újonc
2019. 08. 15.
10
1

x3zePcK.png


IG neved:
- Amanda Lorenz. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- A Teamspeaket beszélgetésre már lassan 3éve használom és 1éve elkezdtem szervereket configolni és Moderátorkodni más szervereken. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Én úgy emlékszem, már pedig az emlékeim nem csalnak, nem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam. 1x Irtam lapot de sajnos pont bannoltak és igy elutasitották. [V2]-

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap naponta 4óra az az idő amennyit tudok a szerveren tölteni. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az összeset, ez természetes. Megtisztelő hogy moderátor lehetek. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Miért pont engem? Mert aktív vagyok es megvan a beszédtudasom az egészhez. Segítőkesz vagyok és ha gond van én megoldom. Ékezetet néha nem írok ami lehet hogy gond lehet de törekedek. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel megfelelőnek érzem magam a poszt kiegészítéséhez. Tudom a dolgom és kitartó vagyok. 1x Jelentkeztem másik szerveren és pont akkor kaptam meg a jogtalan bannomat és elutasitották a jelentkezésemet és most megint erőt kaptam csak egy másik szerveren. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- A nem regísztrált játékosokat behúzom majd megkérdezem tőlűk hogy "játszanak a szerveren", majd ha "nem-et" mondanak akkor kérek 3 Teamspeak szabályt ha pedig "igent" mondanak akkor úgyszínt kérek 3 Temaspeak szabályt + Én mondok 3 Roleplay szabályt aminek a fogalmát ő nekik kell elmondani, semmikép ne olvassák mert abból nem tanulnak. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nehéz kérdés. A tőbbi jelentkezőnek is ugyanannyi esélye van és nem tudok többet hozzá tenni. Aki ide jelentkezik az tudja a dolgát. De ha valamit kikéne emelnem az megint az aktivság lenne. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Volt 4-5 honapja. Most nem tudok senkit viszont a jelentkezők kőzűl van. És gyorsan beilleszkedek szoval ezzel nincsen gond. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom az hogy ne rúgjanak ki. Nem érdekel milyen rangon vagyok az a fontos hogy segítem a teamet és Moderátor vagyok. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Nyugodt. -
- Okosan oldom meg az ügyeket. -
- Aktív vagyok.-

Negatív:
- Figyelemhiányos. -
- Néha komolytalan. [Komoly helyzetekbe nem fordul elő] -
- Ékezet nélkül irok néha. -

Mennyi idős vagy?:

- Nem tagadom November 17-én leszek 14éves. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- 2005.11.17-én születtem, Zalaegerszegen a Zala-megyei Szent Rafael Korházban. Dani a nevem és 13éves vagyok. 12év útán elköltöztünk Kaposvárra. Itt mutatták meg a srácok az MTA-t és azóta játszok. Szeretek biciklizni, focizni. Aki Fortniteozik azt elítélem. Kedvenc színem a kék. Ilyen zeneket halgatok mint pl: Lil Tecca - Ransom. Sub Urban - Cradles. stb... -
 
Utoljára szerkesztve:

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
Nem lenne rossz a lapod, viszont tele van helyesírási hibákkal illetve néha zavaró, hogy valahol van ékezet valahol meg nincs. Igyekszel, hogy használj ékezetett mégis a lap felében nincs, érdekes.. Van egy olyan érzésem, hogy megírtad a lapot beadtad és jólvan ez így ahogy van. Sok mindent kellene javítani.
 

SMURF

Újonc
2019. 08. 15.
10
1
Szia, igen igazad van. Javítom.

warning.png
Moderátori hozzászólás

Figyelmeztetést kaptál! A közvetlenül előtted lévő hozzászólást tilos idézni! + Az iromány szerkesztésre került!
By: Owl
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Davidos

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Az ékezet használata fontos. Talán majd legközelebb próbáld meg.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.