Smith Davey--Pexy #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Smith Davey

Panaszolt fél admin neve:
Pexy

Panasz pontos megfogalmazása:
Indokolatlan Jail, bizonyíték ellenére, nem végighallgatás.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Sziasztok! Volt nálam egy eventes fegyver, (Scuba glock) Amit nem tudtam letenni a kocsiba, mert nem engedte a játék. Lásd: [2022-11-24 02:25:22] [Output] : Smith Davey: (( [SeeMTA]: A kiválaszott elem nem rendelkezik önálló tárterülettel! ))
Majd Pexy számításba se vette ezt, illetve azt se hogy ami a fegyverrel történt, másodpercek alatt be lett fejezve és le lett OOC-zva. Másik felek nem kaptak semmit, úgy hogy pl az egyik srác animba csukogatta az autót. Én próbáltam TS-re is felmenni, de Pexy azzal az indokkal nem jött fel hogy másik fél nem tud feljönni. Nos abból a storyból 3 résztvevő van, @kristike01 aka Kristof Paulo, Vajk Fekete, illetve én Smith Davey aka @Rocky67. Mi kellettünk volna TS-re, 3man, de arra hagyatkozott hogy az ott lévő 7emberből akiknek semmi közük, nem tudnak feljönni.
Jailem:
[2022-11-24 02:26:14] [Output] : [AdminJail]: Pexy bebörtönözte Smith Davey-t 120 percre.
[2022-11-24 02:26:14] [Output] : [AdminJail]: Indok: Indokolatlan fegyverviselés

Köszönöm hogy elolvastátok, várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: fatmarco

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Szevasz.

[2022-11-24 01:37:01] [Output] : [>o<] *** Smith Davey elővett egy fegyvert. (Scuba Glock)
[2022-11-24 01:37:07] [Output] : [>o<] Smith Davey mondja: Kifele
[2022-11-24 01:37:20] [Output] : [>o<] *** Smith Davey elrakott egy fegyvert. (Scuba Glock)
[2022-11-24 01:37:32] [Output] : [>o<] Smith Davey mondja: (())

Egyáltalán nincs az rendben, hogy előveszel egy fegyvert, felszólítod a játékostársad arra, hogy szálljon ki a gépjárművéből. Majd hoppá eszedbe jut a szituáció kellős közepén, hogy nem volt rendben amit cselekedtél. Azzal is tisztában voltál, hogy valamilyen oknál fogva nem bírtad lerakni a fegyvered az autód csomagtartójába, ennek ellenére használtad az adott szituációban.

Másik felek nem kaptak semmit, úgy hogy pl az egyik srác animba csukogatta az autót
[AdminJail]: Pexy bebörtönözte Kristof Paulo-t 30 percre.
[AdminJail]: Indok: HanyagRP
Volt a szituációban egy csomagtartózás, de az nem haladta meg a 3 milliót.

Én próbáltam TS-re is felmenni, de Pexy azzal az indokkal nem jött fel hogy másik fél nem tud feljönni.
Általam lettetek megkérve a TS-re, de mivel ha az egyik félnek nem alkalmas a TS akkor kénytelen vagyok a szerveren intézni az ügyet, hogy ne legyen egyoldalú.
 

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
Volt a szituációban egy csomagtartózás, de az nem haladta meg a 3 milliót.
Főleg hogy nem én csomagtartóztam, illetve majdnem a hanyag rp-t is rámraktad.
[2022-11-24 02:03:43] [Output] : Admin[5] Pexy: (( kirángatásban volt egy hanyag ))
[2022-11-24 02:03:46] [Output] : Admin[5] Pexy: (( Davey ))
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Félreértelmezed.
[2022-11-24 02:03:46] [Output] : Admin[5] Pexy: (( Davey ))
Innentől vonatkozott rád.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Gondolj bele mi lenne a szerveren akkor, ha minden szituációban működne a "meggondoltam magam RP" és nem lenne következménye.
 
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Az a log semmit sem bizonyít. Ahhoz, hogy egy ilyen bugot bizonyítani tudj, minimum kell egy videó róla. Honnan tudjuk, hogy nem csak az útra húztad ki az itemet? Szerintem ilyenkor az a legkevesebb, hogy jelented egy adminnak a problémát és megpróbáljátok megoldani. A panasz alapján nem történt jelentés, hanem úgy gondoltad hogy a döntésed megfelelő lesz, miszerint akkor magadnál tartod.

"Akkor már ha én rácsesztem, csesszen rá az is aki ugyanúgy hibázott" - Ezzel a hozzáállással pedig nem sok mindenre fogsz itt jutni. Majd ha normálisan jelentesz az adminnak egy problémát, akkor segíteni fog megoldani azt. Az ilyen mentalitással pedig csak azt fogod itt elérni, hogy a legtöbb játékos körében kiutáltatod magad. Egyébként az animból történő autó zárásra elsősorban figyelmeztetést adunk a játékosoknak, legfeljebb vissza zárjuk / nyitjuk és a másik féllel egyeztetünk erről, többszöri esetben pedig büntetést adunk rá. @Pexy erről utólag még tájékoztasd Fekete Vajkot kérlek, + egy névváltást is szükségesnek tartok.

Pexy nem hibázott az ügy kapcsán.
 
  • Tetszik
Reactions: Pexy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.