Smith Davey jelentkezése SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
sccs2.png


Jelentkezési Lap
IG NEVED:
Smith Davey
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 16365
IC SZINT: 18lvl
KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen
EDDIGI FRAKCIÓID: NNI, ORFK, Honvédség, SCT
TÁVOZÁSAID OKA: NNI Kisebb szabályszegés, gyakornok voltam. ORFK Nem volt időm. Honvédség-megszűnt, SCT NNI-be mentem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-3óra
PÁR MONDAT MAGADRÓL: Kristófnak hívnak, 17éves vagyok, érett gondolkodásó srác. Rendvédelmi technikumon tanulok, Rendőrjárőr szeretnék lenni a továbbiakban. Ki szeretném próbálni a szerelést, való életben is szoktam kocsit bütykölni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Ki szeretném próbálni magamat valami teljesen újban, illetve nem szeretnék illegál frakcióba csatlakozni. Ezt láttam még helyes döntésnek.
EGYÉB MEGJEGYZÉS: Volt most ugye az adminjailem, amit kiküszöbölhettem volna, viszont nem néztem a fórumot. Ezen kívűl nem szoktam adminjailt kapni, egész szp UCP-vel rendelkezem szerintem.​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.12.04 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.​
Kapsz esélyt a tagságra, meglátjuk mennyire sikerül beilleszkedned.​
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: Rocky67
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.