Smith Davey--Davee

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rocky67

Barangoló
2020. 10. 25.
85
66
Székesfehérvár
www.instagram.com
V4 karakter
Davey Smith
LV karakter
Jessica D West
V2 karakter
Amanda Morris
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Smith Davey>

Panaszolt fél admin neve:
< Davee >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Kifagyás utáni reconnect idő nem megvárása aü közben, érme 2 oldala nem meghallgatása.>

Bizonyítékok:
< LOG: https://pastebin.com/khH0Psqa>

Megjegyzés:
< Egy csávó ic követett, majd egyszer megálltam és elkezdtem vele ic-zni. Majd elkezdett verni, majdnem animba vert, amikor is ijesztés képpen elővettem a glockom. Majd mivel el van törve a karakteremnek a keze, célozni se tudtam. Futott előlem kocsi mögé, stb. Majd miután 2x eltaláltam, kifogyott a lőszerem. majd elővettem a baseball ütőmet, és animba vertem. Majd a végén amikor irtam oocba hogy help, lefagyott fullra a gépem. Se egér nem mozgott, se alt+tab, se semmi. Lefagyasztotta az xbox gamebar mert videóra vettem az egészet, csak nem mentette el, mellé meg le sem engedte állítani a videót. Kikapcsoltam a gépet, majd egyből mentem várójába hogy hátha ott van, közbe töltöttem be az mtat. Majd mire visszaértem körülbelül 6-7percre rá, már adminjailben csücsültem.>
 
  • Vicces
Reactions: Smooky

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia. IC előzmény a log alapján nincs, hogy legyen okod bántani. Azért, mert követ, nincs indokod bántani! Fegyverengedélyed nem volt, okod nincs a fegyvertartásra. Szuperül hülyének nézel OOC, "nem mondhatom el"~hogy vagy e illegális frakcióban. Meghallgattam mindkét felet, leginkább -te írtál csak, nem ise értelek. Ne várd el, hogy megvárjalak miután kifagysz, nem várhatod el, hoyg 10-20 percig csak rád várjak. További hozzáfűzni valóm nincs. Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Dave , ha látod hogy kifagyott a játékos legalább egy pár percet várhatnál vagy berakod offjailbe hogy keressen fel ennek ez lenne a menete.
De nyilván Dave-t is megértem , hogy aü közben kifagysz ez vagy véletlen történik meg vagy direkt ,hogy elkerüld a jailt.
Szóval megkérlek arra hogy máskor úgy cselekedj ahogy írtam neked Dave.

Panaszt következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.