Smidt Fanny jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

alfonzwyne

Írnok deák
2021. 12. 18.
644
941
Las Vegas
LV karakter
alfonzwyne
V2 karakter
alfonzwyne
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Smidt Fanny
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 8490
IC SZINT: 14

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://prnt.sc/24ukrrm

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még frakcióban.
TÁVOZÁSAID OKA: Nem volt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Általában hétköznap 4-5 órát tudok aktívan a frakcióra fordítani.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Hétvégén ez meghaladhatja a 8 órát is akár.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen rendelkezem.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen rendelkezem.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Bálint vagyok, Vas megyében élek egy kis faluban, jelenleg általános iskolás éveim utolsó évét töltöm, 2022 szeptemberében kezdem meg a középiskolát géplakatosként. Hobbim közé tartozik a gépezés, focizás, tévézés. Aktívan focizok most is egy városi focicsapatban, de a tanulás mellett tudok időt fordítani a játékra is és a focira is.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Igazából megtetszett maga ez a frakció, egyszerű egyes keretek között. Általában esténként is fent vagyok a szerveren így tudok este is és nappal is dolgozni. Csapatmunkától nem hátrálok meg, minden téren a maximumot fogom kihozni magamból.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
Amikor kezdtem a szervert,volt egy afférom egy szerelővel. Olyat említettem OOC, amit nem szabadott volna megtennem, ezért kaptam is egy szankciót. Hibáztam, elfogadtam a büntetésemet, de egy hosszas beszélgetés után sikerült tisztáznom magam. Elnézést kértem a szerelőtől és a frakciótól is. Szeretném ha nem ez miatt ítélnétek el mint embert és játékost. Természetesen ez nem fog előfordulni többet. Köszönöm ha elolvastad a lapomat és ha kapok egy esélyt nem fogtok csalódni.​
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.12.29. 19:30
Amennyiben az időpont nem megfelelő keress fel egy leadert a megadott időpont utáni elkövetkezendő 48 órában!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.