Skyler - Brock

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Tania Karamzin >

Panaszolt fél admin neve:
< Brock >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálás. >

Bizonyítékok:
< Biráló FA/SA-nak szeretném elküldeni privátba, mivel nem akarom nyilvánoságra tenni. >

Megjegyzés:
< Hali! Annyi volt az ügy elején, hogy admin döntésére az először beküldött logok alapján nem bannolt volna a TeamSpeak3 szerverről, az ügy vége fele mégis úgy döntött, hogy bannol és kiemelte ő, hogy mégis fog bannolni állítása szerint (amit én sem hallottam) egy újra beküldött lógok alapján ami szerintem nem létezik/hamísitott (szerintem) . Az ügyhőz bíráló FA/SA, illetve csakis Brock szólhat hozzá. >
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Privátban küldtem.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Helló belló. Na szóval, a felállás úgy néz ki, hogy amikor megütöd a bokád valamilyen okból kifolyólag, akkor sajnos nem elfogadható hogy te maradtál alul. Még csak 24 órája vagyok újra admin, de ezen idő alatt már jócskán sikerült ezt leszűrnöm. Igazából az itt a probléma, hogy amely ügynél te ezt a szankciót kaptad 3 részből tevődött össze, amelyben a 2. szakaszon kaptad a szerveren a szankciót, és az első közben még azt mondtam, hogy nem kapod meg TS-en, viszont a probléma ott kezdődött, hogy a 3. szakaszhoz érve két féltől is érkezett log, miszerint te TS-en gyakorlatilag burkolt módon, lenézően nem tetszésed nyilvánítottad ki ezzel minősítve az LCN-t, és az éppen benne lévő "ismerősöd". Illetve már PK-nál, és ez előtti ügyeknél is jeleztem, hogy amit teszel egy darabig tűrhető, csak ne lepődj meg, mikor kitör a dolog és te húzod a rövidebbet. Hát itt most sajnálatos módon betette a lecet a keresztbe az ügy, és jeleztem is az ügy végéhez érve, hogy fogsz kapni 14 nap, azaz két hét kitiltást a TeamSpeak 3 szerverről... majd ezt követően megkérdeztem van-e "Óhaj, sóhaj, panasz, kérdés?" erre pedig nem érkezett válasz pedig idő kellett ahhoz, hogy megírjam a bannod, illetve még hagytam ezen kívül is hatásszünetet. Értem én, hogy nem jó érzés mikor valaki jogosan szankcionál téged, de sajnos tűrhetetlen az, hogy te azt gondolod, hogy bárkit bármikor bármilyen nyilvános, vagy burkolt módon minősíthetsz, ócsárolhatsz. Az én szememben ilyen nincs! Lehet valaki elnézi neked, amit sajnálok, de nálam ez nem működik, főleg amikor csak te valahogy mindig képbe kerülsz, ma 3 ügyem volt veled legalább amiben szerepeltél. Részemről ennyi, az egy oldalú bírálást, pedig ezen információk rovata alapján, hogy is mondjam.. viccesnek találom. Remélem tanulsz a mostani esetből, és kicsit lentebb adsz a játékos társaid felé tanúsított gyűlöletből, és rosszindulatból! Köszönöm hogy végigolvastad, Smexy neked pedig küldöm a logokat ha igény tartasz rá. Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
1 lógot kaptam tőlük, amit írtam az úgy nevezett "haveromnak" de mást viszont nem, nem is emlékszem, hogy írtam volna mást valakinek amire mondtad, hogy nem adod igen. De viszont ebből úgy jött le, hogy te azért adtad rám végül mert 3 adminügyed volt velem. Igen, 3 ügyed volt ma csak velem, de mindig abból 2 a panaszt tevők között voltam, nem a panaszoltak közt. Nem vagyok hajlandó írni bírálásig.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
978
1 287
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Sajnálatos ha az ember kiforgatja a másik szavát, illetve megint csak a rosszindulat beszél belőled. Csak engem erősítettél meg minden egyéb más gondolatomban ami a PK után keringett bennem. Remélem egyszer visszaköszön a dolog valamilyen formában. Nem zavar ha megbántottan érzed magad és meg vagy sértődve, nem te vagy az első, de abban biztos vagyok, hogy már itt volt az ideje, hogy valaki a tettek mezejére lépjen, aki szerencsés módon én voltam.
 
Utoljára szerkesztve:

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Kiforgatom? Ember vagyok, én is rosszul tudok fogalmazni dolgokat de ezért bocsi, hogy ember vagyok. :)
 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: BBConnor és GeriV2

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Brock-al elbeszélgettem, mert találtam egy-két hibát az ügy során de ezeket nem részletezném itt.

Skyler, ami téged illet a TS bannod megfeleztem mivel nem értettem egyet annak időtartamával. Legközelebb meg normálisan nyilvánulj meg TS-en.

Következmények nélkül zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.