Skylar Siorghlas - Smoky #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 028
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Skylar Siorghlas

Panaszolt fél admin neve:
Smoky

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat (MG gyanúja miatt kértem a segítséget)

Bizonyítékok:
(A végén véletlen nyomtam be a megaphone bindet, csak nem tudtam normálisan jelezni, hogy véletlen volt)
https://pastebin.mtasa.com/1000005638 (Eredeti logot FA/SA-nak küldöm igény szerint, mivel mdc-t tartalmaz)

Megjegyzés:
Helló! Ahogyan a videón is látszik, két fal között álltam meg. Előttem senki, hátam mögül nem láthattak (pici szélvédő, ülés és fejtámla miatt nem ismerhető fel a ruházatom). Kb 20mp-et álltam ott, amikor megjött Akaihebi Himura a sötét mitsubishi-vel, és beállt mellém. Nekem annyi időm sem volt ott, hogy berádiózzam a pozíciómat, nemám még az autókról adogatni az infókat. Lehúztam az ablakom, elkezdtem írni, hogy 1 embert láttam, de nem tudtam befejezni, mert kaptam a kokit. A srácok mikor el lettek getelve az ügyre azt mondták, hogy rosszkor voltam rossz helyen, rá fél percre már az evo-ra fogták (őt már látták az előző atm-en, és mivel velem beszélt 100%, hogy én is rendvédelmis vagyok), majd megkaptam, hogy én TEK-es ruhában voltam (ismétlem, egyáltalán nem volt felismerhető a ruházatom) és ezért jogosan lettem lelőve. Az ügy során még valami sniper poziról is volt szó, meg láttam 1-2 sor rádiót amiben mind az evot tartják gyanúsnak, mégis én haltam meg. Szerintem ez egyáltalán nincs helyén, hogy valaki elmegy egy gyár mögé (ami nem egy visító aranybank, meg egy atm amit fúrnak) és le vagyok lőve. Illetve a másik féltől semmilyen videót nem láttam sem a sniper poziról, se semmiről.

Ui.: A videóban látszik, hogy 0:37-nél kijöttetek a gyárból. Szerintem ha már ott van egy autótok, és senki nem szállt még ki rátok fegyverrel, realisztikusabb lenne a helyzetet kihasználva elmenekülni, és nem mindenáron a darára menni. A "kuka mögötti srác" tudott volna infózni ha lettünk volna mondjuk ott hatan rendvédelmisek, meg amúgy őt hiába nézegettem, nem tudta senki, hogy hol van, illetve direkt nem is mentem ki rá. Régebben is volt ehhez hasonló ügy, ez alapján formáztam meg a panaszom. https://forum.see-game.com/index.ph...ov-desya-zavodsky-uno-limthong-balage.283192/ https://streamable.com/i59b5b

Hozzászólhat a mitsubishi sofőrje, @deemoN .
 
Utoljára szerkesztve:

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
Szia Balage én úgy kerültem mögé hogy jöttünk ki kb hárman a gyárból és én elmentem balra körülnézni és ott beszélgettek egymással,a többiek tudnak rádiózást küldeni vagy esetleg én is de most megyek el itthonról ha addig nem küldtek akkor küldök én olyan 9 óra körül ha az jó.Illetve a kuka mögötti embert te ic nem is láthattad volna,csak azért láttad mert nem töltött be a map de amúgy semmi infó nem volt se ic se ooc hogy te ott vagy általában ha kijövünk körülnézünk és ott voltatok nyilván nem fogok csak úgy odamenni és kerdezgetni ezt azt
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

1."Helló! Ahogyan a videón is látszik, két fal között álltam meg. Előttem senki, hátam mögül nem láthattak (pici szélvédő, ülés és fejtámla miatt nem ismerhető fel a ruházatom)."
-Hogyha ő nem láthatott téged, a kocsi adottságai és a körülmények miatt, akkor te hogy tudtad le infózni azt az egy embert aki bent guggolt hátul? Te sem lehettél volna megbizonyosodva arról, hogy ő nem rendvédelmis vagy civil.

2. "Kb 20mp-et álltam ott, amikor megjött Akaihebi Himura a sötét mitsubishi-vel, és beállt mellém. Nekem annyi időm sem volt ott, hogy berádiózzam a pozíciómat, nemám még az autókról adogatni az infókat."
-20másodperc elég ahhoz, hogy rosszat feltételezzenek az ATM rablók, főleg hogy megálltál egy olyan autóssal beszélgetni aki már többször elment ott és róla volt egy rádió is. Külön a tiédről valóban nem volt, de ha meglát egy ATM rabló és le tud lőni nem fog rádiózgatni feleslegesen.

És igen, hozzá tettem a TEK-es ruhádat is, mivel az sokkal jobban észrevehető mint például egy NNI-s golyóálló mellény.
És minden ügy más, nem lehet minden ügyet egy régebbi ügyre alapozni.


Várom a bírálatot!
 
Utoljára szerkesztve:

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 028
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
te hogy tudtad le infózni azt az egy embert aki bent guggolt hátul?
Szerintem az "1 ott"-ból semmit -és/vagy senkit nem tudott beazonosítani. Illetve már mondtam, hogy a bug miatt nem is mentem rá.
főleg hogy megálltál egy olyan autóssal beszélgetni aki már többször elment ott
Ő jött oda hozzám, van különbség. Amúgy a nagy beszélgetésünk 2 sor volt, ami után én le is lettem nullázva, de ezt tudod te is.

mivel az sokkal jobban észrevehető mint például egy NNI-s golyóálló mellény.
Ez nyilvánvaló, de egy kocsiban háttal ülve nem fog senki felismerni azért, mert van egy fekete sisak rajtam (lehet, hogy még az sem látszódott ki).

Edit: MG mellett szerintem a lövölde is felesleges volt, mivel már megvolt a pénzük a srácoknak. ATM-et rabolni + kazit kinyitni általában a pénzért mennek az emberek, nem azért, hogy daráljanak, ergó növeljék az esélyt a nagyobb mértékű pénzbüntetésre/jailre. (IRL biztosan, itt már kérdéses miért...)
 
Utoljára szerkesztve:

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Nem feltétlen kell, hogy felismerje hogy te rendvédelmis vagy. Elég közel történt ez a gyárhoz, egy kis sikátorban, ha civil lett volna ott szerintem őt is lelövik mert nem akarják hogy bejelentést tegyen. Nem hiszem hogy ez az egész rád lett volna kihegyezve.
 

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
Szerintem az "1 ott"-ból semmit -és/vagy senkit nem tudott beazonosítani. Illetve már mondtam, hogy a bug miatt nem is mentem rá.

Ő jött oda hozzám, van különbség. Amúgy a nagy beszélgetésünk 2 sor volt, ami után én le is lettem nullázva, de ezt tudod te is.


Ez nyilvánvaló, de egy kocsiban háttal ülve nem fog senki felismerni azért, mert van egy fekete sisak rajtam (lehet, hogy még az sem látszódott ki).

Edit: MG mellett szerintem a lövölde is felesleges volt, mivel már megvolt a pénzük a srácoknak. ATM-et rabolni + kazit kinyitni általában a pénzért mennek az emberek, nem azért, hogy daráljanak, ergó növeljék az esélyt a nagyobb mértékű pénzbüntetésre/jailre. (IRL biztosan, itt már kérdéses miért...)
De tudtad hogy bugg miatt látod azt az egy embert akkor meg minek infóztad le? és nyilván ha egy olyan kocsi mellett állsz akiről tudjuk már kb 99%-ban hogy rendvédelmis és látom hogy vele beszélgetsz nem fogok válogatni,az már nem oszt nem szoroz hogy lelőlek e vagy nem mert előttetek kb 6 embert már megöltünk,illetve itt lenne a log: https://pastebin.com/AUYJBVPR
 

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 028
19
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
Nem tudom ez milyen log, de nem fogok hazudni, biztos nem fogom végigolvasni. Ezt az infózást meg hagyjuk már el, 5 karaktert sem tudtam leütni amíg ki nem lőttetek.
 

Zsakkrumpli

Újonc
2021. 04. 26.
45
45
V2 karakter
Racz D Gia
És akkor mi van? én annyit láttam hogy irtad ott van egy mert kifutottunk hárman és nyilván körülnézünk meg már le lett az is infozva hogy itt van az evos,de a logot meg nem neked küldtem hanem Balagenak
 
  • Tetszik
Reactions: Stream

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogtalan.​
Amennyiben egy civil megy úgy oda a gyár sikátoraiba, ahogy te és pontosan akkor amikor ott nyitják a kazettákat, akkor nem várhatod el a rablóktól, hogy még jobban megvizsgáljanak, hogy biztosan rendőr vagy-e vagy sem. Több gyanús történés is közre játszhatott abban, amiért lelőttek:
  • Bementél abba a sikátorba, a gyár bejáratától ~50 méterre pont akkor, amikor ott voltak a rablók.
  • Megálltál, és várakoztál a sikátorban.
  • Kommunikáltál azzal a gyárnál, akiről a rablók már szinte biztosra tudták, hogy rendvédelmis.
Ebben a formában, ha éppen ténylegesen egy civil megy be oda, akkor ő is jelent akkora kockázatot még ismeretlenül is, mint amekkorát te jelentettél. Az is felmerült, hogy nem éppen lövöldözniük kellett volna, hanem elmenekülni. Mint ahogy ti is tudjátok, meg a rablók is tudták - ott volt a rendvédelem a gyárnál. Ilyenkor az egyik racionális megoldás az lehet, ha már ott lelövik őket és akkor nem keverednek kint kockázatos üldözésekbe. Lényegtelen egyébként ez a rész, ez a rablók dolga marad.

Nem történt MG, Smoky nem hibázott.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.