Skylar Siorghlas jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Stream

tutto bene, todo bien, very good
Támogató
2019. 01. 20.
341
1 029
20
Pécs
www.youtube.com
V4 karakter
Svetlana Nikolaj
V2 karakter
Skylar Siorghlas
image.png

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés automatikus elhelyezést/elutasítást jelent.

In Character rész

1. Teljes neve
Skylar Siorghlas

2. Születés helye, dátuma
1990.03.12

3. Bejelentett lakcíme
Las Venturas, Caligula st. 1

4. Telefonszáma
3622410382

5. Legmagasabb elvégzett tanulmánya
Rendészeti és közszolgálati ismeretek emelt szintű érettségi

6. Korábbi munkahelyei, onnan való távozásának indoklása
See City Taxi, Las Venturas Metropolitan Police Department

7. Szolgált már korábban egyéb rendvédelmi szerveknél?
Ha igen hol, mennyi ideig és mi volt távozásának indoka?
Las Venturas Metropolitan Police Department, 6 év, egészségügyi okok miatt.

8. Miért szeretne nyomozó lenni?
Szeretném élvezni a szabadságot, kiélni a vágyaim. Élni szeretnék, harcolni az álmaimért. Több évig szolgáltam a szomszéd városban is a rend éber őreként.

9. Miben különbözik a többi jelentkezőtől, miért válasszuk magát?
Úgy érzem, hogy tökéletesen megérteném mindenkivel a szót, gyorsan megtalálnánk a közös hangot. Korábbi munkahelyeimen mindig új ötletekkel álltam elő, azokkkal segítve a munka előrehaladását.



Out of Character rész

1. Hogy hívnak, hány éves vagy?
Gábor, 17.

2. Mióta játszol SeeGameSystem szervereken?
3,5 éve.

3. Mennyi játszott perced van a szerveren?
93.000~

4. Milyen frakciókban voltál korábban?
Mennyi ideig voltál ott, mit értél el és mi volt a távozásod oka?
El Monte Flores (3-4 hónap, "kis leader", megszűnt), SCCS (1 hónap, vontatós 1, kiléptem), SCT (3 hét, veterán sofőr, kilépés), OMSZ (1 nap, orvostanhallgató, kirúgás), ORFK (1 hét, Őrmester, kirúgás), Orosz (7-8 hónap, Leader, kilépés)

5. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni, mik a terveid a frakción belül?
Hosszú idő után újra kipróbálnám magam a "jók" oldalán. Szeretnék készíteni egy karaktertörténetet, illetve pár élményképet is majd. Úgy gondolom, hogy most lenne időm/kedvem ehhez a nyomozós témához. Régóta terveztem jönni, csak úgy gondoltam volt még remény az előző fk-mban.

6. Rendelkezel mikrofonnal, illetve ezek mellett TeamSpeak3 és Discord klienssel?
Igen.

7. Mutasd be magad, foglalkozásod és kedvenc időtöltéseid pár mondatban.
Pécsen élek, általában suli után bent vagyok a városban barátokkal. Sok-sok teória ellenére év elején sikeres forgalmi vizsgát tettem. Kedvenc időtöltésem a vezetés, közös együttlét a családdal/barátokkal, illetve ezek a csodás játékok is az életem részei lettek.

8. Tudod teljesíteni a heti 800 kötelező percet?
Bizony ám.

9. Csatolj egy képet a névváltásaidról.
https://postimg.cc/6TVWP20q

10. Csatolj egy képet a kitiltásaidról, adminjaileidről.
https://postimg.cc/RJTvJyFK
 

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
210
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
  • Tetszik
Reactions: Stream
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.