Skyfall kommandós jelentkezése az SPSU köreibe.

aKissPatrik

Barangoló
Támogató
2021. 06. 16.
98
130
20
📍Rotterdam
www.cornhub.website
V4 karakter
Laura Burns
V2 karakter
X

2s4.png

Special Purpose Sniper Unit áthelyezési kérelem


Álnév, rendfokozat:
Skyfall
r.Törzsőrmester


Jelenlegi alosztálya:
Nincsen.

Áthelyezési kérelem részletes indoklása:
Szeretném kipróbálni magam az állomány mesterlövészeként, véleményem szerint sokkal több segítség lennék a kollegáim számára, mint kommandós pozícióban, illetve sokkal közelebb áll testi adottságaim miatt is az alosztály. Mindenki tudja hogy az ember sokkal jobban, eltökélten csinál egy olyan munka kört amit valóban élvez, és ez az a pozíció amit eddig kerestem. Már az állományba való csatlakozásom óta az SPSU volt a kiszemelt célom.

Miért Önt válasszuk?
Remek megoldó készséggel rendelkezem, és könnyen alkalmazkodom az új szituációkhoz. Gyorsan tanulok amivel nem nehezíteném az alosztály betanítói munkáját, és hamar többet tudnék segíteni az állomány többi tagjának. Mind ezek melett már van tapasztalatom mind mesterlövészként, mint pedig Charlie egység irányitásában, az utóbbira kifejezetten büszke is vagyok, mivel valóban jól megy. Rengeteg türelemmel rendelkezem ami egy mesterlövész számára elengedhetetlen, illetve ahogy a fenti kérdésben is említettem testi adottságaim miatt több segítség lennék mesterlövészként mint rohamkommandósként.

Mennyi ideig tervezi erősíteni az alosztályt?
Határozattlan ideig, amenyiben valamit elkezdek azt nehezen hagyom úgy abba hogy nem érezném magam elégedettnek az elért teljesítményeimmel. Próbálom mindig az adott munkakörben a maximumot kihozzni, és törekedni a javulásra, illetve a ranglétra megmászására.



Laura Burns
━━━━━━━━━━━
Kérelmező aláírása