SK elhanyagolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aSimon

Újonc
2020. 09. 25.
51
43
20
Wien
LV karakter
Wyatt_Ortega
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Zoey Brooks >

Ötleted:
< SK elhanyagolása ATM,emberrablás esetén.gyárakban.>


Megjegyzés:
< -Sok panaszkönyv,illetve adminügy születik az SK miatt, elmondások szerint be se tölt és már meghalnak, CP-be való halál. -Elvileg 4 sec az adott idő még kimész a CP-ből, sok embernek nem erős a gépe és nem úgy tölt be, rosszul szinkronizál. -Az én ötletem,hogy 5 métert hagyni kellene szabadon,hogy normálisan szinkronizáljon. és lehetőség legyen mozogni, reagálni az adott lövöldözésekre. -Gyárakban a lépcsőt szabadon hagyni,hogy legyen esély elhelyezkedni, reagálni. >
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Imree és Orsii

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
979
1 290
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szerintem teljesen felesleges ez az ötlet.. Ha van akció, akkor figyeljen oda az illegál vagy éppen bárki aki az interioron belül van, hogy ne kezdje el lőni a már CP-ben lévő befelé jövő embereket. Ha pedig gyárban vannak nem kell levárni a lépcsőt és nem lesz ilyen probléma. Pofon egyszerű logikus megoldások vannak erre, semmi szükség nincs ezért cifrázni a szerver szabályzati pontokat.
 

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Szerintem teljesen felesleges ez az ötlet.. Ha van akció, akkor figyeljen oda az illegál vagy éppen bárki aki az interioron belül van, hogy ne kezdje el lőni a már CP-ben lévő befelé jövő embereket. Ha pedig gyárban vannak nem kell levárni a lépcsőt és nem lesz ilyen probléma. Pofon egyszerű logikus megoldások vannak erre, semmi szükség nincs ezért cifrázni a szerver szabályzati pontokat.
+1. Nem kell ide ez, Alax leírta amit akartam mondani. Ha a rendvédelem megy be intibe figyeljen oda az illegál, ha az illegál megy ki, akkor figyeljen oda a rendvédelem, pofon egyszerű. Semmi szükség ilyen dolgok bevezetésére. Nem kell ki és bemenni intikbe egyszerre vagy huszan, nem fognak az emberek buggolni egymásba, és akkor nem lesz fent még ez a probléma se. Csak oda kell figyelni, és meg van oldva.
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Nem látom értelmét, még több problémát szülne, arról nem is beszélve, hogy a játékosok nagy része ellenezné.
 
  • Tetszik
Reactions: deemoN

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia!
Egyet értek Zacsii-val.
Egyáltalán nincs szükség erre szerintem se.

Én sem tudom támogatni az ötletet.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Ezzel az a gond, hogy mint említetted így is sokan csinálják és mondják utána, hogy ők nem tudtak erről vagy nem volt szinkronban a belépés mind a két félnél stb.. Gondolj bele jobban, ha kivennék mi történne? Főként a rendvédelemnek nagyjából meglehetetlenítenék a bejutást.
TARTÓZKODOM.
 
  • Tetszik
Reactions: krts és aSimon

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Az ötleted én úgy tudnám támogatni, hogy amikor interiorba be illetve ki lépsz abban az esetben, mint a loginoláskor egy pár mp-es szabad mező jelenjen meg. Ez idő alatt se sebezni, sem sebzést kapni nem lehetne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.